Ahojte! Tak než se trochu rozepíšu o mých strašidlech ,chtěla bych vám všem poděkovat za ty vaše,od rána se tu směju jako blázen a při tom jsem si vzpoměla taky na nějaké nestvůry.

Mám dva starší bratry,samozřejmě že jejich oblíbenou kratochvílí bylo strašit malou sestřičku.Tak třeba ,byl večer a mělo se jít spát,starší brácha jen tak mimochodem prohodil k tomu mladšímu,"viděl jsi dnes tu uřezanou hlavu ve Verčiné posteli? A mladší"jo,viděl,ale raději jí to nebudeme říkat at nemá strach".hmmm,takže co následovalo"mamííííííí,oni
mě strašíííí"a milé mamince nezbylo nic jiného než vstát od rozdívaného jistě velmi zajímavého programu a jít to srovnat do pokoje.

Kolikrát mě ale bráši strašit nemuseli,v tomto směru jsem si vystačila sama,vydra pod postelí,mrtvola ve skříni,ten chlap z plakátu se včera díval úplně jinam ,jak to že dnes čučí na mě a ještě se šklebí...

Taky naše babička nám často vyhrožovala,ovšem její hrozba byla celkem reálná,"jestli nebudete hodní tak vás hodím do popelnice a tam si vás seberou cigáni".Může se mi  někdo divit že mám dodnes z těchto spoluobčanů trošku nahnáno?

Ovšem nejstrašnějšího netvora vymyslel brácha pro našeho bratránka.Byla to vysokohorská gozuna a prý měla hubu jako popelnici a žrala malé děti.

Nevím, nemůžu potvrdit její existenci,ale vím stoprocentně že náš
příbuzný na ni dodnes nezapomněl.
Ještě si vzpomínám na všelijaké stezky odvahy,kdy jejich cíl byl v místě kde jsme našli mrtvou srnku,nebo v noci vlézt do stodoly ve které chodil chlap bez hlavy se zahradnickým kolečkem,tam všude jsem byla ochotna vlézt,ale do sušírny ze které se ozýval dětský pláč by mě nedostali ani za zlaté prase.
Hezký den všem Kuty

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Ono se těch Tvých samozvaných popelářů člověk bojí i bez babiček. To se naprosto nedivím, že jsi byla, a bohužel ještě dlouho budeš, vyděšená. :-)))

S tou gozunou jsi mi připomněla vymyšlené strašidlo mého strýce. Jmenovalo se Sardur. Hnízdilo u něho na půdě, abychom tam nechodili. Dnes vím, že jeho strach z naší návštěvy půdy byl způsoben pornočasopisy v množství asi tak tuna na metr čtvereční. Přeji Ti krásný den a děkuji za milý příspěvek. :-)))Míša

A vy ostatní a strašidla? Měli jste své vymyšlené? Nebo naopak nějakou hodnou bytost? Pište od této chvíle na redakce@zena-in.cz . Dnes jsme zavítali do světa dětské fantazie a tam je moc hezky.

Hrajeme o luxusní čisticí emulzi značky Marionnaud.

Reklama