Kurz je určen aktivním lidem se zájmem o podnikání, ale nedostatkem praktických znalostí či financí. Právě ti mají nyní možnost přihlásit se do dotovaných kurzů Erudia „Byznys prakticky!“

Kurzy startují v průběhu ledna ve čtyřech městech: v Jihlavě, Praze, Liberci a Plzni. Navazují tak volně na úspěšnou sérii kurzů Naučte se řídit byznys, která odstartovala v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Hradci Králové na podzim tohoto roku.

„Cílem praktického tréninku, který nabízíme díky podpoře Evropského sociálního fondu zdarma, je předat lidem znalosti a umožnit jim naučit se dovednosti klíčové pro realizaci jejich vlastního podnikatelského záměru,“ říká Jakub Ženka z obecně prospěšné společnosti Prosperita, která kurzy pořádá.

Během deseti výukových dnů tak účastníci získají nejen komplexní znalosti v oblasti finančního plánování, projektového řízení, práva v podnikové praxi, tvorby komunikační strategie, přístupy k managementu a marketingu pro malé podnikání, ale také praktické poznatky z praxe od zkušených lektorů - manažerů s vysokými odbornými znalostmi.

Během kurzu si každý z účastníků společně s lektorem vytvoří a v závěru kurzu pak obhájí svůj podnikatelský plán, který může později použít pro prezentaci partnerům, sponzorům či bankéřům, kteří budou rozhodovat o ´jeho financování. Jednotlivých kurzů se může zúčastnit až 15 posluchačů.

Zájemci o dotované kurzy se mohou registrovat již teď na webových stránkách ERUDIA centra:www.erudia.cz nebo na telefonu 242 480 242. Zde také naleznou celkový přehled jednotlivých přednášek, včetně termínů a další zajímavé informace.

Kdo se může hlásit

Podmínkou účasti je prohlášení, že zájemce spadá do jedné z následujících skupin:

zájemci o zaměstnání, rodiče s dětmi, osoby pečující o závislého člena rodiny, dlouhodobě nezaměstnané ženy, ženy v předdůchodovém věku, ženy začínající podnikání a vykonávající SVČ, ženy vracející se na trh práce (např. po rodičovské dovolené), ženy ohrožené nezaměstnaností, ženy s malými dětmi (do 15 let věku dítěte), muži v obdobné situaci jako ženy s malými dětmi a rodiče samoživitelé/samoživitelky.

Tak co, neláká vás rozjet vlastní podnikáni?

 

 

 

Reklama