Zdraví

Kuriozní úrazy

Vážená redakce,
četla jsem příspěvek o mimořádných úrazech a i já také přispívám zvláštními úrazy, vlastně ani ne tak ojedinělými jako po sobě jdoucími.

Kdysi mi zbyla čokoládová poleva, kterou jsem nalila do kelímku od másla a dala do lednice. Po čase mě přepadla chuť na sladké a já nevěděla nic lepšího, než vydolovat čokoládu nožem.

Jak jsem více přitlačila, ejhle zabarvila se čokoláda červeně a já měla rozříznutou čokoládu, kelímek i hřbet levé dlaně.V nemocnici mi to sešili, divili se, jak se mi to podařilo, a já šla domů. S odstupem času, nevím jak dlouhý čas uplynul (ale moc dlouho ne, protože si na mě v nemocnici pamatovali), jsem měla střep v pravém předloktí a jiné drobné řezné ranky. Chtěla jsem zabránit rozbití skla při větrání a přesně se má, pro změnu pravá ruka ocitla nerozumně uprostřed skleněné tabule panelákových dveří, která se nárazem roztříštila. Dílo bylo dokonáno. V nemocnici se ptali opět po příčině. Styděla jsem se a tak jsem jen hlesla - to já ne, to průvan...

S pozdravem
Eva


Děkujeme za zajímavý příspěvek :)

Na udivené výrazy lékařu jsem také specialistka. Jednou jsem sbíhala u nás v paneláku schody, po tmě, jak jinak, jsem přece ekolog :), a na ta tři patra nebudu rozsvěcovat na chodbě... Jenže to jsem tam bydlela jen krátce a ještě jsem si nepamatovala, jak chodba zatáčí. Takže jsem úspěšně seběhla schody, proběhla chodbou, zatočila a... v plném tempu potkala zeď.

Zjistila jsem, že na tezi "hlavou zeď neprorazíš" asi bude něco pravdy a že zdí člověk neproběhne, ani když o ní neví. Když jsem se trochu oklepala a seznala, že brýle jsou celé, radostně jsem se vydala ven. Jenže po pár minutách se mi zdálo, že mi po tváři stéká něco lepkavého. Sáhla jsem si na obočí a ejhle, prst mi zajel pod kůži a opřel se o nadočnicový oblouk. Hrana brýlí mi rozsekla čelo. Tak jsem místo za kamarády vyrazila na pohotovost.

Pan doktor byl velmi milý, ránu zašil, akorát se mě neustále snažil přesvědčit, ať se nebojím, a řeknu mu, kdo mi to udělal - verze se zdí se mu zkrátka zdála příliš nepravděpodobná :)

Stalo se Vám také něco "nepravděpodobného"? Už Vás na pohotovosti znají? Podělte se o své zážitky!

redakce@zena-in.cz

   
10.07.2006 - Zdraví - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Amálie [*]

  s bráchou jsme v paneláku 8x rozbili skleněnou výplň dveří do pokojíčku Jo byli jsme dárečci, ale jak šlo do tuhýho, drželi jsme pohromadě a šmytec. Vydrželo nám to do teď

  Jednou skleněné výplni brácha nastavil loket, ten se rozfik a já se jala operovat. Nůžkama jsem chtěa odstřihnout plandající kůžičku. Že to nebyla kůže, ale živý maso, jsem zjistila vzápětí - brácha zařval jak tur Do dneška se tomu smějem

  superkarma: 0 10.07.2006, 11:00:58
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Miluju kuriózní vysvětlení úrazů. Třeba když jeden klient v bývalé práci přišel s obvázanou rukou a na vysvětlení pravil: "Ukazoval jsem manželce, jak se krájí meloun"

  superkarma: 0 10.07.2006, 10:19:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme