Mělo k němu dojít sice už večera odpoledne, ale čtenářky v rámci ediatačnho debutu Anai přímo bombardovaly svými příspěvky, takže slib vysvětlení, co vlastně ty kuřince jsou, se jí zcela vykouřil z její hlavy.

Ano, některé jste hádaly správně, jde opravdu o KUŘINCE neboli (pro venkovem nepolíbené stejně jako já)drůbeží trus.

Jak vůbec došlo k nápadu stvořit fiktivní recesi o zázračném omlazovači? Úplně jednoduše: Jednou za čas chodím na redakční porady a náhodou (nebo se snad „sexuální pětiminutovky“ provázené záchvaty smíchu všech dam konají tradičně každý týden) se opět probíralo, kolikrát denně (týdně, měsíčně či ročně) mají redaktoři onu „potřebu“. Zaslechla jsem cosi ve smyslu, že kuřince působí jako afrodisiakum. Okamžitě vytahuju notýsek a tužku, že si to jako najdu v googlu. Následovala ještě silnější salva smíchu a Saša mi vysvětlila, že jde prostě o to, o co jde... proč, jsem dodnes nepochopila.

Na poradě se rozhodlo, že ve čtvrtek edituju poprvé já.

Dana mi po poradě sdělila věcné informace, jak taková „editace“ vlastně probíhá a také, co v redakci budu celý den provádět.

Současně navrhla, ať napíšu na úvod denního tématu něco absurdního, něco odlehčeného pro pobavení, prostě recesi. Proč ne zrovna na téma kuřince? A tak jsem přišla domů a dala se do toho. Výsledek si můžete přečíst ZDE

Milé čtenářky, tímto se omlouvám za fabulaci zejména těm, které si začaly zázračný omlazovač hledat na internetu, jak jsem původně měla v úmyslu i já (www.kurince.cz) a doufám, že vás můj „žertovný kousek“ aspoň trošku pobavil, když ne včera, tak dnes!

Anai

Reklama