Vztahy

Kuřecí řízky se šunkovou nádivkou

Multimediální CD ROMy jsou trochu jiné kafe, protože mohou díky zázrakům techniky nabídnout nejen názorné obrázky, ale taky audio a video doprovod, animaci a zejména logickou provázanost encyklopedických částí. Dítě si vlastně hraje a při tom se učí. Navíc děti rozhodně nemají před počítači ani respekt, ani zábrany a do všeho se hrnou se správným nadšením a elánem. Samozřejmě, že i mezi CD ROMy je třeba si vybírat. Máme pro vás jeden zajímavý tip na dárek.
Jmenuje se Hejbejte se kosti moje a už ten název se dětem bude líbit, co myslíte? A co teprve až se seznámí s roztomilým kostlivcem Kosťou Kostiznalem.
O čem vlastně CD ROM je? Jak už napovídá název, je to jakýsi multimediální úvod do biologie lidského těla pro děti od 6 let. Kostlivec Kosťa na děti mluví, radí a pomáhá jim, je všude s nimi a provede je celým tělem od lebky až po malíček na noze. Pomáhá mu 25 trojrozměrných orgánů, 35 000 slov, 2 hodiny zvuků, encyklopedická část, otázky, pokusy a čtyři interaktivní hry. Přehledný a jednoduchý text je snadno srozumitelný i nejmenším školáčkům.
Ale jaký by to byl naučný CD ROM, kdyby zde nebyla možnost ověřit si znalosti, které utkvěly v dětských hlavičkách. V části nazvané „Postav mě na nohy!“ má Kosťa připravenu spoustu otázek. Pokud bude dítko úspěšné, tak na konci všech správně zodpovězených otázek může za odměnu Kosťu podle své libosti obléknout.
Více informací o tomto CD najdete na adrese www.dkmm.cz kde si je můžete i objednat.


   
12.04.2000 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Andula — #3 jo jo pubosi vic veci nevi a nechape

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:16:10
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Ťapina: a moje děti vůbec nemůžou pochopit, že počítače nebyly a TV jen černobílá

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 09.12.2003, 01:55:23
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Určitě dobrá věc, to za nás nebylo

  superkarma: 0 08.12.2003, 12:58:51
 4. avatar
  [1] Andula [*]

  CD romy od téhly firmy jsou super, máme Světošlápka a Vědu hrou, a Kosti moje by mohly být letos k vánocům, oni je ještě mají.

  superkarma: 0 07.12.2003, 00:53:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme