Zdraví

Kuřecí kousky s kari omáčkou

Dnešní muži stříkají do svých klínů dráždivě vonící deodoranty. Dbají také na kvalitní a ještě kvalitnější slipy. Ty mohou být klasického střihu s rafinovaným barevným řešením a ještě rafinovanějším otvorem ... Lákavé a velmi oblíbené jsou také boxerky, evokující podvědomé představy o eroticky přitažlivých rváčích anebo o chlapcích se stehny Alberta Tomby. Ne nadarmo onen vysloužilý lyžař prodává svou sjezdařskou pánev v reklamě na pánské spodní prádlo. Mají-li boxerky navíc knoflíčky, nebudeme myslet už na nic jiného, než jak je rozepnout!
Móda jde však ještě dál. Nádheru pánských hýždí (v případě pevných a hladkých) můžeme objevovat, jestliže jejich vlastník nejde odvahu či potěšení ve stringových slipech anebo v typu tanga. Ty první zakrývají vysoustružený zadek pikantní šňůrkou, ty druhé sporým trojúhelníkem. Takové se do bělostných džín nevpijí, leda tak do vašich očí.
Chválím všechny mladé i méně mladé muže, kteří zahazují trenýrky do kontejnerů a nahrazují je novými a novými sety elegantních slipů. Zkusily jste už nějaký takový kousek podsunout svému miláčkovi ve formě erotického dárečku ve vaší společné posteli (proč by jenom muži měli být dárci erotického prádla?). A až skončí všechna ta nádhera, můžete si na památku JEHO slipy nechat. Vítejte v klubu fetišistek!:-)
Lenka Miláčková
   
12.04.2000 - Zdraví - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Ťapina — #3 ten muj jo

  superkarma: 0 04.11.2012, 01:14:01
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Mně se nejvíc líbí chlap v trenýrkách, bohužel můj je nechce nosit.

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 06.12.2003, 12:16:57
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Tanga slipy .... připadají mi divné a jejich nositelé na fotkch taky.

  superkarma: 0 11.11.2003, 13:09:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme