Bulvár

Kuře opět na scéně!


Letos na Velikonoční pondělí proběhne již osmý ročník sbírky Pomozte dětem, do které se mohou zapojit diváci České televize prostřednictvím zasílání dárcovských SMS.

V callcentru, kam mohou diváci zavolat částku, kterou chtějí na sbírku Pomozte dětem přispět, se během večerního přenosu vystřídá patnáct moderátorů a redaktorů České televize. Volající si tak budou moci popovídat např. s Jolanou Voldánovou, Josefem Maršálem, Alešem Cibulkou, Pavlem Karasem, Martinou Vrbovou nebo Ester Janečkovou.

Tato dlouhodobá veřejná sbírka je organizována Českou televizí a Nadací občanské společnosti a za sedm let sbírkový projekt rozdělil celkem 69 725 389 Kč a pomohl 90 000 znevýhodněných a ohrožených dětí.

Večerní přímý přenos Pomozte dětem 2006 zahájí na Velikonoční pondělí ve 20 hodin na ČT1 skupina Support Lesbiens. Tradiční moderátorské dvojici Marcele Augustové a Tomáši Hanákovi letos pomohou Míša Maureová a Vojta Kotek.

V devadesátiminutové show se dále představí např. kapela Divokej Bill, Miro Žbirka, Dan Hůlka, Helena Zeťová nebo Ivan Hlas. Společné vystoupení s dětmi z organizací podpořených z loňské sbírky předvedou Blanka Šrůmová, Vilda Čok, Victoria a Děda Mládek Illegal Band. Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář. 

Kuře se během pondělí 17. dubna objeví i v AZ kvízu Junior v 9.25 hodin či v 18.05 v pořadu Neváhej a pomáhej, který bude uvádět Eduard Hrubeš a vystoupí zde například Marie Rottrová či Richard Krajčo.

Pomozte dětem je inspirováno projektem britské televize BBC Children in Need a od 15. ledna do 7. května mohou diváci České televize na prvním programu každou neděli odpoledne po pohádce sledovat dokumenty, které mapují projekty podpořené ze sbírky v cyklu Kde peníze pomáhají.


Více se akci dozvíte TADY.

Pomáháte tímto způsobem?
Zaregistrovala jste tuto sbírku a zaujala vás akce Pomozte dětem?
 

 
 1. Co dojí kráva?
   
14.04.2006 - Kultura - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] danae [*]

  Šli jsme kolem Tesca a tam malá děvčátka nabízela ta kuřátka. No nedejte jim....Janže mě se to nezdá. Nelíbí se mi zneužívání dětí na jakékoli akce, navíc nikdy nevím jestli ty peníze skončí tam kde mají. Už nejednou jsem se přesvědčila, že si pak hlavoni namastili kapsu a my jim přispěli na stvbu jejich baráku či koupi auta ap.

  superkarma: 0 16.04.2006, 14:49:24
 2. avatar
  [9] Ťapina [*]

  Vivian: Přece ten stááát, né?

  superkarma: 0 15.04.2006, 10:04:16
 3. avatar
  [7] Vivian [*]

  Editka: kdo si nahrabal na našich daních?

  superkarma: 0 14.04.2006, 14:19:07
 4. avatar
  [4] Linde [*]

  svetluszka: právě- na daních odvádíme hromadu peněz, a člověk pořád naráží na nějaký sbírky ať už charita, narkomani, domovy dětí, povodně, nebo podporu opravy Karlova mostu...
  Teď v Přerově probíhá jarmark a kupuju tam výrobky dětí z dětských domovů, jsou hezké a ty děti mají dobrý pocit z toho, že jejich výrobky jdou na odbyt. Ale do všudepřítomných kasiček nedávám nic

  superkarma: 0 14.04.2006, 07:40:55
 5. avatar
  [3] svetluszka [*]

  Letos už nedám nic a na nic. Je to hnusný, budu mít pocit viny,ale to mám vždycky i tak,že jsem mohla dát víc.
  a jedním z důvodů je i třeba toto
  http://www.novinky.cz/domaci/82542-cesi-obetem-povodni-mnoho-neprispeli.html
  V žádným případě to není naše povinonost a ti pitomci nahoře by si to měli uvědomit a přestat utrácet za hovadiny a raděj se postarat o to , co je potřeba, a ne to svalovat na lidi. Na daních ostatně "přispíváme" všichni víc než dost...

  superkarma: 0 14.04.2006, 07:23:31
 6. avatar
  [2] Linde [*]

  pomáhám, dobrovolně jsem přistoupila na navýšení poptatku u ČT a Č. rozhlasu, tak ať se snaží. Mimochodem, ČT nesleduji, vůbec

  superkarma: 0 14.04.2006, 06:38:23
 7. [1] altamina [*]

  akci zaznamenavam kazdy rok a taky prispivam :-) jen doufam, ze penize opravdu jdou, kam maji

  superkarma: 0 14.04.2006, 00:02:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme