Prostudovali jsme žebříčky erotických obchodů a vybrali jsme pro vás několik nejžádanějších erotických hraček pro ni i pro něj. Pokud stále tápete, co nadělit partnerovi k Vánocům, nechejte se inspirovat.

pumpaVakuová pumpa
Právě teď je nejoblíbenějším zbožím vakuová pumpa, která, jak víme, pracuje na principu podtlaku, a zajistí tak muži kvalitní erekci. Je 20 centimetrů hluboká a 6,5 široká. To by mělo stačit. Méně obdařeným klidně kupte dětskou odsávačku na rýmu. Vakuovou pumpu koupíte asi za 1500.

sexUmělá vagína
Na jakém principu fungujte tenhle „trenažer“, jak jej prodejci nazývají, nemusíme zdlouhavě vysvětlovat. Dodejme jen, že jeho otvor je úzký, materiál je téměř k nerozeznání od lidské tkáně a vnitřek vagíny je plný různých výstupků, jež zajistí maximální stimulaci. Stojí 1700 korun. Dobré na služební cesty, že?

sexPerličkový vibrátor Kolibri
Rotační perličkové vibrátory jsou u žen velmi oblíbené a tenhle je nejoblíbenější. Kovové perličky posilují vaginální svalstvo a vibrační a pulzační výstupek ve tvaru kolibříka dráždí klitoris. Rychlost rotace a míru vibrací můžete ovládat. Má 6 stupňů rotace a 7 stupňů vibrace. Tahle hačka stojí kolem 2500 korum. P.S.: Snažte se nemyslet na to, že vás právě obšťastňuje zobák exotického kolibříka, a vůbec si ho nepředstavujte živého. Pták jako pták.  

sexAnální korále
Tyhle korále jsou i pro začátečníky, neboť první kulička je poměrně malá. Každá další koule je o něco větší a o něco více tak stimuluje citlivý svěrač. Pomalu pohybujte řetězem tam i zpět, za chvíli můžete pokročit na další level. Zanedlouho si troufnete i na anální sex. Počkat, není tohle dárek spíš pro něj? Jsou poměrně levné, stojí necelé dvě stovky.

Téma na dnešek zní: Erotické hračky

Používáte je? Jaký k nim máte vztah? Máte doma nějaké? Máte nějakou zkušenost, či zajímavý příběh s erotickými hračkami v hlavní roli? Napište nám! Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ten nejlepší odměníme. Tentokrát soutěžíme o knihu Tajemství análního sexu.

Své příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

 

Reklama