Bulvár

Kupte si zpět své panenství


Pryč je doba, kdy se plastičtí chirurgové zabývali jen přetvářením prsou, rtů nebo případně nosů a uší. Dnes už opravdu téměř nic není nemožné a ženy chtějí být krásné podle představ svých nebo partnera úplně všude.

Není žádnou novinkou, že plastická chirurgie se rozrostla o disciplíny jako například takzvaná labioplastika – žádost o modelaci zevního pohlavního ústrojí moderního operatéra už jen těžko překvapí.

Z toho vyplývá, že se v lékařském oboru dnes daří zprostředkovávat kosmetické úpravy, které by dříve nepřipadaly v úvahu z mnoha důvodů. Jedním takovým velmi dynamickým obchodním odvětvím se stává obchod s obnovou panenství. V našich poměrech se mladé ženy se žádostí o obnovu panenství prý objevují zřídka. Rekonstrukce panenské blány není v našem kulturním prostředí tolik potřebná, jinak je tomu třeba u našich arabských spoluobyvatel planety.

 

Arabská dívkaAlláh je velký, ale ještě větší je strach z pomstychtivého strýčka

Největší rozkvět je v těch evropských zemích, kde je usídleno větší množství vyznavačů islámu. To je pochopitelné vzhledem k tomu, že muslimské rodiny dodnes přísně dbají na zachování věnečku pro ženicha až do dne svatby.

Bez panenství se ženě podaří provdat za muslima velmi těžko.  Zjistí-li se navíc, že dívka o svou nevinnost přišla již dříve, hrozí jí ze strany rodinných příslušníků i smrt, neboť fundamentalisticky orientovaní věřící jsou ochotni za obnovu cti své rodiny prolít i vlastní krev.


Mladé muslimské ženy, žijící v moderním evropském prostředí, se svým životním stylem příliš neliší od svých „nevěřících“ vrstevnic a samozřejmě si často užívají milostného života mnohem dříve, než jim ukládají zvyky a rodiče. Následně ze strachu z rodiny nebo problémů s vdavkami za muslima podstupují zákrok na operačním sále gynekologie.

Zvýšený zájem o takové operace byl v poslední době zaznamenán například v Belgii, kde ze stejného počtu obyvatelstva jako v ČR je půl milionu aktivních vyznavačů islámu. Za znovunabytí poctivosti si ale zájemkyně musí zaplatit.

Za přibližně půlhodinový zákrok si gynekologické ordinace účtují v přepočtu od 50 do 70 tisíc korun.

 

Stokrát prodané panenstvíNevěsta z Orientu

V minulosti nebyla lékařská věda na tak vysoké úrovni jako dnes, ale neznamená to, že se neprováděly jiné praktiky, které měly obnovu hymenu suplovat. Revirginace byla potřeba nejen ze zmíněných důvodů, kdy bylo panenství podmínkou k uzavření sňatku, ale také odvěká živnost řemesla lásky mohla v případě zdárných pokusů zažívat zajímavý ekonomický rozvoj.

Dočítáme se o tom hojně v některé starší literatuře a Markýz de Sade není jediným, kdo s myšlenkou opětovného prodávání nevěstky vydávané za nevinnou dívku přišel.

V minulosti byly využívány zejména bylinné masti, způsobující stažení poševního vchodu. Na stejném principu funguje takzvaný panenský ocet, ale jeho výroba není v dnešních příručkách uváděná, a tak operace přijde dráž, ale je to sázka na jistotu.

 

Nechaly byste si znovu obnovit panenství? Myslíte, že byste se lépe vdaly? Je to drahé nebo levné? Víte, jak udělat panenský ocet? Co takhle se odstěhovat do arabských zemí a zbohatnout na opakovaných sňatcích?

   
05.02.2008 - Společnost - autor: Michal Chalupa

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [63] Polarka [*]

  Myslim, ze nema smysl se tady o tom dal dohadovat, jenom bychom kazda strana vrsily argumenty.
  Jen nechapu co rika Nyo, pripadne mi to velice sebestredne a necitlive.

  superkarma: 0 06.02.2008, 20:14:34
 2. avatar
  [62] Solei [*]

  Solei: Navrhuji například knihu Panenky z ráje nebo jiné....
  A taky popovídat si s některými studentkami ze Saudské Arábie, které se po škole budou vracet domů.

  superkarma: 0 06.02.2008, 16:11:09
 3. avatar
  [61] Solei [*]

  Polarka: ano zahalovani je tradiční, ale to nemění nic na tom, že v době po první světové válce přibližně až do doby roku cca. 1956 se po ulicích arabských států pohybovalo výrazně méně zahalených žen než dnes. Navrhuji, nepodléhat vlivu několika málo jednotlivců se kterými jsi v kontaktu, ale podívat se i trochu jinam.

  superkarma: 0 06.02.2008, 16:08:20
 4. [60] a.... [*]

  Polarka: Sice ti přijde lákavé, že mají zakázaný alkohol, ovšem požívání měkkých drog nejsou muslimové ušetřeni. Naopak je tam velmi rozšířené kouření různorodých rostlinek všemožné provenience a v někerých zemědělských oblastech vlastně nedělají nic jiného než pěstují rostlinstvo a hulí slastně před svými chatrčemi. To se ovšem týká těch chudých zemí v Saudské Arabii jsou ti bohatí
  Co se týče alkoholového syndromu dětí...ber to tak, že některé vrstvy populace už prostě nejsou tím zdravým základem pro budoucí rod a jsou svým životním stylem předurčeny k vyhynutí. Možná kruté, ale je to tak.

  superkarma: 0 06.02.2008, 15:58:00
 5. avatar
  [59] evelyn [*]

  Polarka: stacili mi komousi s jejich vladou, abych si vazila svobody, svobody slova, oblikani, konzumace cehokoliv. Baby se tam zahaluji, protoze je to islamska tradice, veskera jejich cinnost je podrizena muzove blahovuli. Jejich zivotni poslani je povit co nejvice spratku, hlavne muzskeho pohlavi a delat muzi matraci. Ne nechtela bych tam zit ani za zlate prase

  superkarma: 0 06.02.2008, 15:48:30
 6. [57] Polarka [*]

  Nyo vis me to jedno neni. Je mi tech deti napriklad velice lito. Je mi lito zen, ktere mlati opily manzel.Ale to je jedno, kazda mame svuj nazor a ten si nechame:)

  superkarma: 0 06.02.2008, 15:22:39
 7. [56] Polarka [*]

  Evelyno zase zalezi na zemi, na rodine. Spusta studentu se zeni na vysokym skolach, ovsem to zase mluvim o Saudske Arabii, ktera je relativne bohata a studentum se tam plati za to ze studuji a maji moznost studovat kdekoliv na svete. Ted se zrovna zasnuboval bratranec jednoho meho znameho studujici ve Statech. V lete ude svatba a on si ji odveze do Ameriky.
  Jinak co se tyce treba Egypta, mas pravdu. Tam to maji kluci opravdu daleko horsi. Takze se uchyluji treba k "manzelstvi na tyden". A nebo si berou cizinky ktere nevyzaduji veno. A zahalovani nema politicky duvod. To mozna u tech co neziji ve svych zemich. Jinak zahalovani napr v Saudi je tradicni. Matka moji kamaradky chodi zahalena v necem jako nijaab (ted si nemohu vzpomenout presne jak se to rekne, ale proste je to jen cerny silny zavoj. Tradice......Jinak treba Tunis...ten je velice moderni a hijaaby se tam nenosi vubec. Jinak...kolik je u nas chlapu kteri mlati zenske? Ale to nezalezi na nabozenstvi, ale na cloveku.Jinak te vubec presvedcovat nechci, nemam duvod. Je to jenom diskuse.

  superkarma: 0 06.02.2008, 15:17:13
 8. [54] Polarka [*]

  Nyo v tom bychom se asi neshodly. Ja si myslim, ze drogy zlo jsou. Alkohol muze byt zlo kdyz se to prehani. No a zrovna tady kde ziju je to s alkoholem dost spatny. Polovina mesta je indianska. Hodne deti se rodi s alkohol syndromem. Ted si rikas mne se to nemuze stat ja to mam pod kontrolou. Ale spousta z tech lidi to pod kontrolou nema. A zacina zavislost?

  superkarma: 0 06.02.2008, 14:52:47
 9. avatar
  [52] Solei [*]

  Polarka: a co se týká zahalování, v první polovině minulého století nebylo neobvyklé potkat muslimku bez šátku a v evropském kostýmku. To zahalování je v současnosti móda. Je to způsob jak dát najevo, že nesouhlasí s politikou USA a často jsou k tomu zahalování svými muži vedeny. Protože žena s krátkým rukávem nebo prostovlasá je žena lehkých mravů. A jen ta zahalená zaslouží úctu. Takže mnoho z nich si radši obleče pytel jen aby na ně muži na ulici nebyli sprostí.

  superkarma: 0 06.02.2008, 10:09:22
 10. avatar
  [51] Solei [*]

  Polarka: no jo, jenže oni ten zákaz nedodržují to mi věř a navíc, pokud se nebude moci vybít v tom, že si dá něco co je zakázáno najde si kompenzaci jinde - například v mlácení manželky. A taky bych ráda poupravila hlášku, že se muslimové žení mladí. Nevím jak jsi na to přišla nebo co je podle tebe mladý člověk. Ale žádný otec nedá dceru muži, který nebude dostatečně finančně zajištěný. Takže se ti "mladí muslimové" žení často až hluboce po třicítce.

  superkarma: 0 06.02.2008, 10:06:41
 11. avatar
  [50] evelyn [*]

  Polarka: co se tyce alkoholu, i tady si chci rozhodovat o sve spotrebe sama a ne aby mi stat, potazmo nabozenstvi, zakazoval konzumaci Me nepresvedcis, je to pro me nesvoboda a zit bych tam nechtela

  superkarma: 0 06.02.2008, 09:41:15
 12. [49] Polarka [*]

  Evelyno s tema ranama od policie to neni tak zly:) Ti spis honi mlade kluky nez zeny.. Jo zahalene chodi, ale ony samy chteji...tradice jsou tam strasne silne. A chlapi zeny neignoruji ale prave naopak.Zena je pro spoustu muzu poklad. Taky ji musi zaplatit pekne veno a svatba je silene draha.. Ma ve vsem a vsude prednost. Pravda je ze za ni muz zodpovda. Dneska v dobe mobilu ale je to uplne o necem jinem a budes se divit, ale uz i holky tam najizdeji na kluky.Ale jak jsem uz psala...proste mne to zajima. berte to jenom jako moje zkusenosti z internetu

  superkarma: 0 06.02.2008, 09:04:16
 13. [48] Polarka [*]

  Nyo nevim proc se ti nelibi zakaz alkoholu a drog. Kolik rodin by bylo daleko spokojenejsich bez tohoto zla! Ja jsem abstinent a a nekurak (o drogach nemluve) a nejak nemam pocit ze by mi to v zivote chybelo.A to rozhodne nejsem muslim, ale bavi mne se bavit na internetu s lidima ruznych nabozenstvi, at uz je to islam, hindu nebo buddhismus. Rekla bych ze je to moje hobby:) Rozhodne mi to dalo by se rict rozsiruje obzory.

  superkarma: 0 06.02.2008, 08:50:26
 14. avatar
  [47] evelyn [*]

  Polarka: chci si o svem konani rozhodovat sama, takze tenhle zpusob je pro me absolutne neprijatelny. Abych musela zadat manzela, nebo nejakeho muze z rodiny o povoleni k cemukoliv, je pro me absurdum. Chodit zahalena od hlavy k pate a ukazu-li kousek kuze, dostat ranu od tamnejsi policie, si nedokazu predstavit. Abych me chlapi ignorovali, protoze zenska nema pravo na nic...V tomhle bych zit nemohla Jestli se tam tvoje kamaradka prestehovala a vyhovuje ji to, je to jeji vec, prizpusobila se tamnejsim zakonum a zvykum, ale melo by to byt i opacne a muslimaci, co prijdou sem, by se meli prizpusobit zdejsim normam, jinak at tahnou zpatky

  superkarma: 0 06.02.2008, 08:49:57
 15. [46] Polarka [*]

  Evelyno, muzes se smat, ale hodne jsme o islamu s Anne mluvily, vykladala mi vsechno o svem mladi a jak dospela k islamu. A manzel ji nikdy nenutil k nicemu. A nemusis prijmout viru kdyz zijes v Saudske Arabii, ziji tam zrovna tak krestani jako muslimove.A muz ma povoleno zakonem si vzit krestanku nebo zidovku. Fakt je ze holka si nesmi vzit NIKOHO kdo neni Saudi. A fakt je, ze Anne je tam spokojena, spokojena je tam i jeji 18ti leta dcera s kterou si taky pisu. Pochopitelne styl zivota je tam hodne jiny. Neni to zeme aby si tam clovek neco uzival. Nemaji tam kina, je tam naprosta segradace sexu, je to zeme zamerena velice pouze pro rodinu. Mladi kluci nesmeji napriklad do mnoha restauraci, parku...aby neobtezovali divky. Do shopping molu mohou jit pouze v doprovodu zeny, matky nebo sestry. Je toho moc, a neznam to z knizek, ale proto ze se stykam (tedy po intenetu) se spoustou lidi odtud. Je tam spousta veci proc bych si nedovedla predstavit tam zit, ale kazdy je jinaci a Anne se prizpusobila zivotu tam a vyhovuje ji. I kdyz je Americanka a jezdi do Statu casto, netouzi se tam vratit.

  superkarma: 0 06.02.2008, 08:41:17
 16. avatar
  [45] evelyn [*]

  Polarka: ted jsi me rozesmala, ze v Saudske Arabii je muslimkou z presvedceni, ne z donuceni . Zrovna ctu knizku byvale manzelky jednoho Bin Ladina, taky bydleli v Saudske Arabii, mas-li muslima, musis prijmout jeho viru (ona sama teda muslimka uz byla pred svatbou, ale vyrustala v Evrope, takze jeji pohled na viru se znacne lisil, sama z Saudske utikala az se ji za nohama prasilo, kdyz jeste povila tri dcery a uvedomila si jakej zivot by je tam cekal). Fascinace, ze nepije mi na spokojeny a stastny vztah prijde dost hloupy.

  superkarma: 0 06.02.2008, 07:51:27
 17. [43] Polarka [*]

  Moje kamaradka (Americanka) byla z tezce alkoholicke rodiny Kdyz potkala sveho manzela ze Saudske Arabie, pripadlo ji uzasne ze nepije. Vzali se a po dvou letech se odstehovali do Saudske Arabie. Je dneska muslimka, ale ne z donuceni, ale z vlastniho presvedceni. Maji 4 deti a ziji v Saudske Arabii. Neco se ji tam libi neco ne. Vadi ji ze nemuze ridit. Ale je velice spokojena s tim, ze tam je prohibice- kvuli detem. A zakaz alkoholu , drog a volneho sexu, jestli nepripada nekomu ze je v poradku, tak nevim. Ja sama znam v Saudske Arabii dve provdane zeny a myslim, ze jsou docela spokojeny. Islam neni zlo. Zlo jsou nekteri lide.Ale ti jsou v kazdem nabozenstvi a dokonce i mezi ateisty. Kazdy je opravneny mit svuj vlastni nazor a ja ho nikomu neberu:)

  superkarma: 0 05.02.2008, 23:02:58
 18. avatar
  [42] evelyn [*]

  Polarka: Islam je ZLO, jak rikava Nyo, at si ho klidne provozujou, ale doma, at tahnou z Evropy

  superkarma: 0 05.02.2008, 21:00:25
 19. avatar
  [40] Rybulka [*]

  To jsou zase otázky, OMG

  superkarma: 0 05.02.2008, 17:38:35
 20. [39] Polarka [*]

  rek11 katolicti muslimove? To je teda odruda o ktere nic nevim a ze mam fakt spoustu znamych v muslimskych zemich. Jiste pred Allahem rovnopravnost plati, ale tak, ze i spravny muslim kdyz se zeni tak ma byt panic! Jiak pokud zena je rozvedena, tak je to v poradku ze neni panna. Taky muslimove se zeni a vdavaji obycejne velice mladi.
  Mluvim ovsem o muslimech, kteri se opravdy ridi Qoranem.. Islam neni tak spatnej jak se zda. Zakaz alkoholu, drog, sexu mimo manzelstvi to mi pripadne docela prijatelne, vam ne?

  superkarma: 0 05.02.2008, 17:37:54
 21. [37] gentiana [*]

  Nyotaimori: No, já slyšela popis něčeho podobnýho, s tím, že to bylo fajn. Asi to byli jiní chlapi a nejely v tom ty špičaté kousky.

  superkarma: 0 05.02.2008, 15:21:20
 22. avatar
  [36] MEK [*]

  už nikdy

  superkarma: 0 05.02.2008, 14:25:28
 23. avatar
  [34] biancab [*]

  jednou a stačí,ani kvůli té největší lásce bych si to znovu nenechala Ještě že v česku takové nesmysly nejsou.

  superkarma: 0 05.02.2008, 13:11:42

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [33] babunka [*]

  No tak to ani náhodou...jsem ráda, že to mám za sebou...a chtěla bych vidět v dnešní době nějakou dámu, která by si to nechala udělat...by musela být padlá na hlavu, vždyť by se jí každej vysmál...

  superkarma: 0 05.02.2008, 13:06:03
 2. avatar
  [32] Meander [*]

  rek11: Katoličtí muslimové?

  superkarma: 0 05.02.2008, 12:32:58
 3. avatar
  [31] evelyn [*]

  rek11: ja si to nevycucala z prstu, cetla jsem to v novinach, ze hodne pripadu bylo odlozeno prave z tech duvodu, ze to neslo dokazat, i kdyz podezirali, ze to byla hedersmord

  superkarma: 0 05.02.2008, 12:30:52
 4. [30] gentiana [*]

  Mám dotaz na Michala Chalupu: Nechal jste si svou milou sešít, abyste měl pocit, že jste dobrej?

  superkarma: 0 05.02.2008, 11:54:44
 5. avatar
  [29] Meander [*]

  Solei 8: Jak? Že bych do toho šla?

  superkarma: 0 05.02.2008, 11:20:23
 6. avatar
  [28] rek11 [*]

  evelyn: ale da, neboj,podle polohy tela a vzdalenosti dopadu ...

  superkarma: 0 05.02.2008, 11:03:56
 7. avatar
  [27] rek11 [*]

  ginile: no on je taky rozdil vis,neni muslim jako muslim existuji tzv katolicti muslimove a ti jsou v tomto ohledu mnohem benevolentnejsi.Za jednoho takoveho se provdala sestrenice.On chce maximalne dve deti,to ze uz davno nebyla panna bylo samozrejmosti,ona za nima jezdi pokud vim,nikdo ji ni nenuti si cokoli kryt Říká,že to je jen jiná mentalita...každopádně radikální muslimové jsou magoři a to doslova.Jen nevím kde to vzali.Korán totiž píše o rovnoprávnosti pohlaví před Bohem

  superkarma: 0 05.02.2008, 11:02:44
 8. avatar
  [26] ginile [*]

  Myslíte, že byste se lépe vdaly? pokud bych si chtela brat muslima kazdopadne, ale DEKUJI NECHCI , kazdy normalni chlap, je rad, ze nekupuje zajice v pytli, ja se vdavala az po 7,5letech vztahu, kurna to bych se fakt nacekala

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:54:18
 9. avatar
  [25] evelyn [*]

  Solei: wtipna: v posledni dobe je to oblibeny zpusob popravy "neposlusnych" dcer. Tezko se dokazuje, ze nevypadla sama

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:38:51
 10. [24] jitka2 [*]

  myslim si, ze by muslimove pokud ziji v zapadnim svete meli dodrzovat platne zakony zapadniho sveta aby se pak nestalo, ze "mensina" bude ovladat "vetsinu" co se tyka obnovy panenske blany zajimalo by me, jak by chlap prisel na to, jeslti ji mam nebo ne:-) a je to nesmysl - prozivat znovu tu neprijemnou bolest...

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:37:44
 11. avatar
  [23] wtipna [*]

  evelyn: Takové lidi (jsou to vůbec lidi?) bych MUSELA zastřelit!!!

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:11:30
 12. avatar
  [22] wtipna [*]

  Mít "je" chlapi, tak na sebe nenechají šáhnout a zašívat si je už vůbec! Tomu věřím.

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:09:20
 13. avatar
  [21] Solei [*]

  evelyn: Je s podivem, že zatímco evropanům se doporučuje dodržovat v muslimských zemích zvyky dané země. Muslimové mimo svou domovinu tyto zvyky rozhodně nedodržují. Nejraději bych napsala ať si jedou domů, když se chovají takhle. Ale doma by je nikdo za tohle nepotrestal.

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:06:16
 14. avatar
  [20] Solei [*]

  evelyn: aspoň nemusi platit věno.

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:03:19
 15. avatar
  [19] evelyn [*]

  zrovna v nedeli tady vyhodil tata se synem z balkonu 16ti letou holku, asi zneuctila rodinu

  superkarma: 0 05.02.2008, 10:00:57
 16. [18] hajcena [*]

  superkarma: 0 05.02.2008, 09:55:02
 17. [17] gentiana [*]

  Nyotaimori: Lidi jsou pitomější, než by se čekalo. O piercingu mám jenom zprostředkované zkušenosti a prý to není špatný, ale asi to nebyly takový ty špičatý kousky. Bohužel neznám žádnýho chirurga, takže tyhle historky z pohotovosti nemám:D

  superkarma: 0 05.02.2008, 09:24:10
 18. avatar
  [15] barasv [*]

  Osobně jsem ráda, že mám ztrátu panenství dávno za sebou, podruhé už bych do toho nešla.

  superkarma: 0 05.02.2008, 09:11:27
 19. avatar
  [14] Hysteria [*]

  Ani náhodu,i kdyby to bylo zdarma,proč zbavení se blány znova podstupovat?Ještě bych mohla narazit na nějakého břídila!

  superkarma: 0 05.02.2008, 09:09:09
 20. avatar
  [13] rek11 [*]

  bych si radsi koupila to auto

  superkarma: 0 05.02.2008, 08:58:19
 21. avatar
  [12] rek11 [*]

  superkarma: 0 05.02.2008, 08:57:54
 22. avatar
  [11] Suzanne [*]

  Obnovení panenství, v případě, že nejde o život, je dle mého pěkná píčovina

  superkarma: 0 05.02.2008, 08:47:31
 23. [10] mindulinka [*]

  Tak do toho bych nešla ani omylem.

  superkarma: 0 05.02.2008, 08:47:25
 24. avatar
  [9] Amálie [*]

  U některých dívek či dam (a bohužel to není malá skupinka) by mě zajímalo, kdo by jim panenství věřil U nich panenství=stav duše snad ani nikdy neexistovalo.

  superkarma: 0 05.02.2008, 08:39:59
 25. avatar
  [8] Solei [*]

  nenechala - hrozí docela velké riziko ztráty plodnosti. Naštěstí žiji v evropě a patřím k rase, která toto už tak moc neřeší. Do arabských zemí bych se nestěhovala. Zbohatnout na opakovaných sňatcích je nesmysl, který mohl vytvořit pouze člověk, který je naprosto nedotčený informacemi o způsobu života muslimů.

  superkarma: 0 05.02.2008, 08:23:47
 26. avatar
  [7] RenataP [*]

  nějak se mi víc líbí teorie, že panenství je stav duše. A znovu se "zapanit"? No nevím, nedokážu si v reálu představit situaci, kdy bych po tom zatoužila... Nežijeme v zemi, kde je pohlavní styk hřích a společenský propad.

  superkarma: 0 05.02.2008, 07:55:03
 27. avatar
  [6] gerda [*]

  V muslimských zemích to chápu, tam je to otázka další slušné existence "hříšnice". Moc hezky o tom vypráví Ilona Borská ve své knize Doktorka z domu Trubačů - jako chirurg v těch zemích působila. Jinak tomu moc nerozumím, nechápu, proč by měla normální civilizovaná emancipovaná svéprávná běloška po něčem takovém bažit.

  superkarma: 0 05.02.2008, 06:36:27
 28. avatar
  [5] Evikus [*]

  Nyotaimori: Věř, že je
  Přijde mi stejně stupidní jako operace zmenšení nohy

  superkarma: 0 05.02.2008, 06:32:19
 29. [3] gentiana [*]

  Nyotaimori: Jak to s tím stavem duše myslíš? Filosoficky nebo jedovatě?
  Nicméně, když o tom přemýšlím, tak pokud je mi povědomo, pánové to dámám dělají penisem, ne kudlou. Po kudle by teda podle mé laické představy ještě tak bylo co štupovat ale.... No, já tomu nerozumim, nejsem plastický chirurg ani Michal Chalupa.

  superkarma: 0 05.02.2008, 00:47:26
 30. avatar
  [1] Vivian [*]

  NECHTĚLA bych znovu prožít defloraci. Navíc za padesát tisíc?! Padesát tisíc, půlhodinová operace a potom šmik fik a hotovo?

  superkarma: 0 05.02.2008, 00:10:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme