.

Kupte si špičkové kancelářské potřeby Leitz a vyhrajte ceny od NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Dárky

Kupte si špičkové kancelářské potřeby Leitz a vyhrajte ceny od NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Kancelářské potřeby, pokud jsou kvalitní, mohou vaši práci nejen usnadnit, ale i zpříjemnit. Výrobky značky LEITZ

jsou nejen výborné po praktické stránce, ale zároveň vás okouzlí svým atraktivním designem a pestrými barvami. A nyní s nimi můžete vyhrát některou z lákavých cen od NESCAFÉDolce Gusto.

LEITZ přináší novinky, které promění vaši úřední rutinu v jednodušší a příjemnější činnost.
Aby vás práce s výrobky LEITZ bavila ještě více, připravili jsme pro vás soutěž „Když práce za to stojí“. Pokud si koupíte kancelářské potřeby LEITZ, můžete vyhrát některou z atraktivních cen od NESCAFE Dolce Gusto. A co může být lepší odpočinek od práce, než šálek výborné kávy?

dolce gusto

dolce gustoJak se do soutěže zapojit? Stačí nakoupit kancelářské potřeby LEITZ (seženete je například u autorizovaných distributorů nebo v síti prodejen Makro) a sbírat body ze samolepek. Ty sbíráte na svém webovém účtu a potom si jenom vyberete jednu z cen.

Výrobky LEITZ patří mezi nejoblíbenější kancelářské potřeby v celé Evropě. A to díky dokonalému technickému provedení, naprosté spolehlivosti a v neposlední řadě i osobitému designu. Nudí vás pořád ty stejné černé a šedé kancelářské potřeby? Tak dodejte své kanceláři a svému pracovnímu životu barvu.

TIPY na zajímavé výrobky LEITZ

dolce gustoDo soutěže se můžete zapojit např. s nákupem sešívačky, která se vám při sešívání nikdy nezasekne a navíc je dostupná v zářivých metalických barvách.
Nebo si můžete pořídit praktický kroužkový mobilní pořadač, ve kterém budete mít na schůzku vždy vše po ruce a při otevírání/zavírání kroužkové mechaniky si již nikdy nepřiskřípnete prsty.

 

 

   
10.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme