.

Kupte si pohodu spolu s moselským vínem

Dárky

Kupte si pohodu spolu s moselským vínem

vinoHledáte tip na dobrý dárek, anebo kvalitní víno k příjemnému posezení? Vyzkoušejte suché bílé víno od vynikajících německých vinařů z oblasti řeky Mosely. Tuto vinařskou oblast proslavila především minerální, ovocná a zdravá bílá vína, která se skvěle hodí k modernímu životnímu stylu a k lehké kuchyni s mezinárodními vlivy, středomořské i asijské, k drůbeži a jemným rybím pokrmům.
Dobrá a kvalitní vína nepocházejí jen ze slunné Francie, a Německo není jen zemí piva a pivařů, údolí řeky Mosely je považováno patří ke klasickým vinařským oblastem Evropy, tradici pěstování vína založili na strmých břidlicových svazích staří Římané, a trvá tedy už dvě tisíciletí.
Vinařskou oblast na Mosele charakterizují minerální, ovocná bílá vína s malým obsahem alkoholu. Díky specifickému složení půdy a dlouhé fázi dozrávání mají tato vína charakteristické minerální aroma. I silná suchá vína působí díky minerálním složkám jemně a elegantně. Určitě vás příjemně překvapí

Riesling Spätlese Trocken (ryzlink suchý, stará réva, ročník 2009)

0,75
Suché bílé víno.
V tomto víně se plně odráží substance starých vinných rév.
Nabízí intenzivní požitek, velký a výrazně silný.
Je jemné, po minerální stránce odráží zvláštní půdu, ze které keříky révy vyrůstají - starou zvětralou břidličnou půdu v té nejstrmější poloze.
Selektivní ruční sběr.
Cena: 395 Kč
www.idobrevino.cz

 

 

 

 

 

   
26.11.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme