Bulvár

Kupte si alibi!

Potřebujete se vyvléct z nudné rodinné oslavy? Nechce se vám na povinné školení? Máte milence? Nebo prostě potřebujete trochu času sama pro sebe a manžel odmítá pohlídat děti? Můžete si samozřejmě vymyslet nějakou výmluvu, ale ta nemusí být dostatečně věrohodná. Raději to nechte na profesionálech – kupte si alibi!

Podvodníkům protřelým, ale ještě více amatérům pomohou agentury, dodávající alibi přímo na zakázku. Může vám zavolat „šéf“, že musíte okamžitě do práce, vzdálená „neteř“, že měla nehodu a leží v nemocnici, přijde vám email s pozvánkou na pracovní konferenci nebo vám poslíček přinese vzkaz, že se musíte okamžitě letět do Londýna kvůli uzavření důležitého obchodu. A nejen to, agentura vám zařídí veškeré potřebné doklady – letenky, účty z hotelu a z restaurací, emailovou korespondenci a když si připlatíte, tak i fotografie.

Cena alibi se pohybuje podle komplikovanosti požadavků. Na evropském trhu můžete získat nejjednodušší alibi za 19 eur, v Americe vás bude stát 35 dolarů. Skutečně propracované alibi s fotografiemi, lékařskými zprávami a třeba i s pokutou za špatné parkování ve městě, kde jste ve skutečnosti nikdy nebyli, vás ovšem může přijít i na stovky eur či dolarů.

Alibi si můžete objednat třeba zde.

Hodilo by se Vám koupit si někdy alibi? V jakých případech? Investovala byste do alibi? Jaké výmluvy používáte Vy osobně? Jste profík nebo amatér? Nebo se nikdy nevymlouváte?

   
12.09.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [5] Lindaa [*]

  Kdyby mi tak nekdo vymyslel alibi na dnesek, abych mohla zustat v posteli a ne sedet celý den u pocítace, myslím zaplacené alibi, zadarmo muzu zustat doma klidne hned, ale to pak poslu rodinu na pastvu. Potrebuju se PORADNE vyspat. U nás je poslední dobou kazdý den katastrofa a dostanu se do postele dávno po pulnoci a smejd budík vyzvání od 5.30.

  superkarma: 0 12.09.2007, 10:49:28
 2. avatar
  [4] gerda [*]

  Mně vadí podvod jako takový ze zásady, takže bych podobnou agenturu poslala do háje, natož abych jí ještě platila .Pamatovat si, co jsem komu nalhala, tak na to nejsem dost fikaná, nezbývá mi, než mluvit pravdu

  superkarma: 0 12.09.2007, 10:26:51
 3. [3] dkd [*]

  a to Nechce se mi, vlastně není výmluva, ale pravda

  superkarma: 0 12.09.2007, 10:09:58
 4. [2] dkd [*]

  Občas se vymlouvám, ale to je v tak nepodstatných věcech (například se mi nechce do cvičení, nebo na výlet s kolem , na nějakou nezáživnou oslavu či na zkoušku do divadla), že si alibi kupovat nemusím, vystačím si s tím, že řeknu: dnes se mi nechce.

  superkarma: 0 12.09.2007, 10:09:01
 5. avatar
  [1] Evikus [*]

  Tak to slyším poprvé, ale je to dobrý nápad

  superkarma: 0 12.09.2007, 10:08:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme