Kdo mne zná, tak ví, že jsem se v podstatě ani jinak nemohl rozhodnout. Odměnu dostala ta, která si o něj řekla.

Favoritek jsem měl více, ale tenhle příspěvek u mne zabodoval tím, jak popisuje život.

Strašlivě mne nudí diskusní příspěvky, které moralizují, odsuzují a kážou, jak někdo mohl souložit bez ochrany, jak někdo mohl podlehnout. Jak si někdo neváží dobrého bidla apod.

Jsem přesvědčen o tom, že dopustit se z pohledu druhých „hlouposti“ může každý z nás. I ta největší morální autorita. A dokonce, že bez toho páchání hloupostí by byl život nudný, fádní a v podstatě zkažený. A ty, které odsuzují se jednou pěkně spálí. Protože jak se říká, na každé prase se někde voda vaří. Viď teto Kateřino.

Takže poukázku na 1 000,- do sexshopu získává čtenářka, která nechtěla být jmenována za příspěvek: Po 20 letech jsem se zamilovala do jiného

A autorce přeji, aby její muž i nadále zůstal princem a výhra jí pomohla udržet si ho, až co to půjde. Protože jsem přesvědčen, o tom, že vztah se musí i po sexuální stránce udržovat v napětí a je třeba do něj přinášet nové prvky a vzrušení, aby nezevšedněl.

A to mají a měli by dělat oba, jak žena, tak muž.

Nu, což. Proč to přát jen té, která byla dnes odměněna. Vždyť i vy ostatní můžete svým partnerům dnes večer udělat radost a zase si toho svého o kousek více připoutat ke své milé osobě.

Tak vzhůru do toho a až bude mít chuť děkovat – tak mu  pošeptejte do ouška, že jsem vám to poradil :)

A zítra budeme vítat podzim se Sašou Stuškovou.¨

Více ZDE:  TÉMA NA ZÍTRA: Máte ráda podzim?

redakce@zena-in.cz

Reklama