Styl

Kůň pro Barbie

 

Ženy milují koně. Kdo ví, kde se zrodila ta magická přitažlivost? Snad v pohádkách, které nám četla maminka na dobrou noc? V duchu jsme se převtělovaly do rolí krásných princezen, cválajících na ušlechtilých koních? Záviděly jsme Popelce Juráška a snily si svůj dívčí sen o princi na bujném oři nebo rytíři, který nás zachrání ze spárů draka a vysadí do sedla koně Zlatohřiváka.

 

Co by byly pohádky bez koní? Asi jako dětství bez fantazie, snů a her? A co by byly hry bez hraček. A dívčí hry bez panenek, za které se mluví, chodí a jezdí na koni.

 

Že není panenka, která by se dala posadit na koně? Tak to jste ještě neviděli naši novou Barbie. Je to první a jediná panenka, která umí jezdit na koni. A její kůň je z té nejlepší stáje. Překvapí vás svojí skvělou pohyblivostí, která je od skutečné téměř k nerozeznání... Má ohebné klouby i hlavu a díky tomu vypadají jeho pohyby zcela přirozeně. Dokáže klusat, cválat, skákat a řehtat jako opravdový.

Teprve teď si naše malé holčičí jezdkyně dokáží zhmotnit svůj sen a touhu po vlastním koníkovi. Mohou o něj pečovat, sedlat a česat jeho překrásnou dlouhou hřívu. Děvčátka budou nadšená z nového koně pro Barbie!

 

Vhodný věk: 3 roky + 

   
12.10.2006 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Mulen [*]

  Je pro ni moc malej, vždyť málem tahá nohy po zemi

  superkarma: 0 12.10.2006, 08:47:51
 2. avatar
  [5] Henri [*]

  Koníky máme, Barbie ne. V redakci asi věděli, proč neumožnili přídávat komentáře k reklamované soutěži miss Barbie nebo jak se to jmenovalo.

  superkarma: 0 12.10.2006, 08:13:40
 3. avatar
  [3] *Kotě* [*]

  Ughhhhh

  superkarma: 0 12.10.2006, 06:37:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme