Ženy milují koně. Kdo ví, kde se zrodila ta magická přitažlivost? Snad v pohádkách, které nám četla maminka na dobrou noc? V duchu jsme se převtělovaly do rolí krásných princezen, cválajících na ušlechtilých koních? Záviděly jsme Popelce Juráška a snily si svůj dívčí sen o princi na bujném oři nebo rytíři, který nás zachrání ze spárů draka a vysadí do sedla koně Zlatohřiváka.

 

Co by byly pohádky bez koní? Asi jako dětství bez fantazie, snů a her? A co by byly hry bez hraček. A dívčí hry bez panenek, za které se mluví, chodí a jezdí na koni.

 

Že není panenka, která by se dala posadit na koně? Tak to jste ještě neviděli naši novou Barbie. Je to první a jediná panenka, která umí jezdit na koni. A její kůň je z té nejlepší stáje. Překvapí vás svojí skvělou pohyblivostí, která je od skutečné téměř k nerozeznání... Má ohebné klouby i hlavu a díky tomu vypadají jeho pohyby zcela přirozeně. Dokáže klusat, cválat, skákat a řehtat jako opravdový.

Teprve teď si naše malé holčičí jezdkyně dokáží zhmotnit svůj sen a touhu po vlastním koníkovi. Mohou o něj pečovat, sedlat a česat jeho překrásnou dlouhou hřívu. Děvčátka budou nadšená z nového koně pro Barbie!

 

Vhodný věk: 3 roky + 

Reklama