Věděly jste, že venušiny kuličky nemusí sloužit jen k sexuálnímu uspokojení, ale také mohou posloužit při posilování svalů pánevního dna, při potížích s inkontinencí nebo při rekonvalescenci po porodu? Dokonce existuje sada tří kuliček k procvičování Kegelových svalů za pomoci několika závaží. Jednoduše činky pro vaši vagínu.

je joul

AMI venušiny kuličky využívají sílu tří - k procvičování Kegelových cviků na sobě můžete pracovat individuálním tempem pomocí několika závaží a získat tak absolutní kontrolu nad svými svaly pánevního dna.

Ami 1 - Velké, měkké a lehké jednoduché závaží je doporučeno začátečníkům v oblasti Kegelových cviků.

koule malá

Ami 2 - Střední, dvojité závaží, které je měkké, ale přesto o něco těžší, představuje další úroveň vašeho cvičení.

ou

Ami 3 - Malé, tvrdé a nejtěžší dvojité závaží je vhodné pro pokročilé.

vetsi

Velmi snadno se používají a jsou velmi pohodlné. Nejdříve AMI vyzkoušejte nosit doma. Dále postupně prodlužujte časové úseky a troufněte si s nimi vyrazit i ven – nikdo se to nedozví! Nezapomeňte na lubrikační gel! Doporučují se ty, které jsou na bázi vody.

je joulek

O AMI kuličkách jsme se dozvěděly z butiku Intimity, který naprosto odlišně prezentuje intimní pomůcky, mileneckou kosmetiku a spodní prádlo. Nakupovat v tomto krásném a stylovém pražském obchodě se nebude stydět žádná žena. Podívejte se samy!

intimity

zlatý vibrátor

intimity

pi

intimity

Foto: Butik Intimity

Reklama