Bulvár

Kulda a Culda - skřítci z hrnku

Nakladatelství Almi přichází s novým knižním titulem Kulda a Culda - skřítci z hrnku. Jde o knihu plnou obrázků, které nakreslila sama autorka, novinářka Markéta Čepická Daňhelová.

Knížka Kulda a Culda - skřítci z hrnku vypráví o malých skřítcích, kteří si hrají, baví se, vymýšlí vylomeniny, zlobí, vztekají se, či odmlouvají podobně jako lidské děti.
Všechny situace, které zažívají, jsou malým dětem důvěrně známé: bojí se strašidel, nechtějí půjčovat hračky, nebaví je ležet v postýlce, když jsou nemocní. Každý příběh skřítků, kteří obývají hrneček s červenými puntíky, je oživen melodickými básničkami a z každého plyne jednoduché ponaučení.

Pokud budou mít děti chuť, mohou na konci příběhu zodpovědět i pár otázek, díky čemuž si bystří pozornost a schopnost vyprávět. Knížka bude nejblíž dětem ve věku od 3 do 8 let. Je také plná barevných obrázků, které nakreslila sama autorka.

Novinářka Markéta Čepická Daňhelová donedávna pracovala v televizním zpravodajství, nyní se představuje svojí knižní prvotinou, psanou původně pro své děti.

kulda

www.almi.cz
Detaily o knížce a křtu:  http://www.skritcizhrnku.cz/

Tisková zpráva

   
08.10.2013 - Knihy - autor: redakce

Komentáře:

  1. [1] iřka [*]

    po té se podívám

    superkarma: 0 08.10.2013, 14:20:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme