Samička kudlanky nábožné po páření svého samečka sežere. Jedna moje známá po páření svého samečka nesežere, ale odhodí jako špinavý hadr. Spousta lidí ji označuje také jiným slovem, začínajícím na písmeno K.

Toto označení si však rozhodně nezaslouží. Svým způsobem je velmi nešťastná, už dlouho ji posílám k psychologovi, ale nechce, prý si to vyřeší sama. Nevyřešila zatím vůbec nic.

Říkejme jí třeba Romana, její pravé jméno uvádět nechci, ona sama se pozná.
Známe se už dlouho, bydlí kousek od nás. Je jí 38 let a stále je sama. Přitom je to opravdu krásná ženská. Kde je tedy chyba?

V ní samotné.

Může mít každého chlapa, na kterého si ukáže. Její pověst je všelijaká, většinou ji označují za ku..., já jí ale z legrace říkám kudlanka nábožná. I když ona to až taková legrace není.

Když se totiž Romana seznámí s nějakým mužem, hned poté, co se s ním vyspí, přestane ji úplně zajímat. Jako by k němu dostala po sexu odpor. Napřed si myslela, že je to jen určitým jedincem, ale stává se jí to u každého. Může být malý, velký, tlustý, tenký, prostě proces seznámení, následuje chvíle vzrušení, po nějaké době sex a najednou konec. Přestane mít o něj zájem, nedejbože aby na ni „vlezl“ podruhé.

Ptala jsem se jí, jestli ji třeba více nepřitahují ženy. Prý ne, prý se jí muži líbí, ale tu krásu ztrácí hned, když jsou s ní v posteli.
„Tak to zkus delší dobu bez postele,“ radila jsem jí.
„A co myslíš, že dělám? To si myslíš, že sbalím chlapa a hned po pěti minutách s ním hupnu do postele? Ale ono taky měsíce čekání, to ti žádný nevydrží. A i když vydrží a pak se to „konečně“ stane, přestanu o něj mít zájem, je mi prostě odporný,“ odpověděla.

Romaně zvoní každou chvíli mobil. Ctitelé se jí ptají, co udělali špatně, proč jim nebere telefony, co se děje. Nic neudělali špatně, jen se s ní vyspali.

Je mi ji líto, má strach, že zůstane nadosmrti sama. Což o to, pořídit si dítě, to by ještě šlo, ale co pak s tatínkem? „Sežrat ho“?

Poradíte jí?

kudlanka

Samička kudlanky nábožné po páření svého samečka sežere

Čtěte také:

Reklama