Diskuze

Kuchyně Oresi zkušenosti

Ahojda holky-ženy-mamky, potřebuji od Vás radu... Normálně jsem celkem rozhodné stvoření, ale právě stojíme před otázkou za cca 150tis, proto bych se o tom potřebovala s někým trochu pobavit. Jedná se o to že potřebuje velice naléhavě už novou kuchyň... Mám vybrané dvě různé kuchyně od oresi jedna je i se spotřebiči za 142tis(a nějaké drobné) – má dřevěnou prac.linku a je světlá, ale dřevěná v ceně jsou i spotřebice. Druhá je za necelých 100tis (taky už se spotřebiči)– ta má klasickou prac.linku a je do toho šedá a lesklá. Obě jsou super, moc se mi líbí obě, ale asi je obě k nám do bytu nenacpu...:D Tak bych se ráda zeptala, třeba na nějaký rady, co by se vám líbilo víc... Jít do dřeva nebo spíš do mordeny.. A co ta pracovní linka..? Naštěstí spotřebiče jsou do obou stejný (nebo hodně podobný) ... Jen si nejsem jistá tím materiálem a vzhledem... Díky moc za rady...:)

13.10.2016 - Diskuse o všem možném - autor: Mianie

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [5] Vlčice65 [*]

  Ahoj holky, našla jsem tuhle debatu náhodou a jsem ráda, že se tu řeší kuchyně od Oresi, máme totiž s manželem takový úlisný plán, že bychom manželově mamince dali poukázku na nějakou sumu u Oresi, už totiž roky mluví o tom, že by pořebovala novou kuchyň a pořád se k tomu né a né dobrat, tak jsme si mysleli, že tímhle bychom jí nakopli a jsem ráda, vím že se tady paní ptá na to jakou u nicg vybrat stylově kuchyň, ale já bych se vás chtěla zeptat i na tu kvalitu, koukala jsem do ještě jiných diskuzí a někde píšou že super, ale všude tohle pravidlo neplatí, tak bych ráda za nějaké reálné zkušenosti, protože jsme k nim hodně naklonění už i díky těm slevám co tam mají.

  superkarma: 0 02.12.2016, 15:10:47
 2. [4] Frantizska [*]

  Myslím, že celý dotaz je padlý na hlavu, přece se nás nemůžete ptát jakou máte chtít kuchyň, když nikdo u vás nebyl a vlastně ani pořádně nevíme co si předsatvujete. Joo, kdyby jste se ptala na kvalitu oresi, tak o tom můžu něco napsat, ale tohle rozhodnutí je na vás. Ještě že jste si aspoň vybrala studio u kterého vám odvedou dobrou práci... ještě, že jste vybrali dobré studio...

  superkarma: 0 16.11.2016, 16:22:02
 3. [3] Ambra25 [*]

  Já bych u oresi šla do dřeva. Máme ho od nich doma a je to super, není na tom vidět nepořádek a jestli máš děti, tak to jen oceníš a myslím že ty dřevený kuchyně jsou celkem nadčasový a nebude to za chvíli vypadat nevkusne, protože co si budem povídat, trendy věci jsou dnes ale zítra je to už out. Takže za sebe oreska jooo, ale dřevo..:)

  superkarma: 0 27.10.2016, 15:34:31
 4. [2] ems [*]

  Ahojky, Mianie myslím, že to na co se ptáš je hodně o jednotlivci a taky o tom, jak to máte doma zařízený, když budeš mít všechno třeba do nějakýho provence stylu, tak je potom hloupost dávat tam modernu a naopak... Ale pokud ti jde čistě o názory ostatních, tak já bych si vybrala raději modernu .... u oresi tenhle styl mají propracovanej a hlavně se mi líbí i ty spotřebiče co k tomu nabízí... ( mám s nima svoje zkušenosti, třeba trouba mi peče jak ještě žádná)

  superkarma: 0 20.10.2016, 16:04:29
 5. [1] ájas [*]

  ty se máš, že takhle víš co chceš. já jsem z tý přehršle kuchyní úplně vyřízená, takže to pořád odkládám a odkládám a vařím furt ve starý...

  superkarma: 0 17.10.2016, 15:35:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme