Diskuze

Kuchyně Oresi zkušenosti

Ahojda holky-ženy-mamky, potřebuji od Vás radu... Normálně jsem celkem rozhodné stvoření, ale právě stojíme před otázkou za cca 150tis, proto bych se o tom potřebovala s někým trochu pobavit. Jedná se o to že potřebuje velice naléhavě už novou kuchyň... Mám vybrané dvě různé kuchyně od oresi jedna je i se spotřebiči za 142tis(a nějaké drobné) – má dřevěnou prac.linku a je světlá, ale dřevěná v ceně jsou i spotřebice. Druhá je za necelých 100tis (taky už se spotřebiči)– ta má klasickou prac.linku a je do toho šedá a lesklá. Obě jsou super, moc se mi líbí obě, ale asi je obě k nám do bytu nenacpu...:D Tak bych se ráda zeptala, třeba na nějaký rady, co by se vám líbilo víc... Jít do dřeva nebo spíš do mordeny.. A co ta pracovní linka..? Naštěstí spotřebiče jsou do obou stejný (nebo hodně podobný) ... Jen si nejsem jistá tím materiálem a vzhledem... Díky moc za rady...:)

13.10.2016 - Diskuse o všem možném - autor: Mianie

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

  1. [2] ems [*]

    Ahojky, Mianie myslím, že to na co se ptáš je hodně o jednotlivci a taky o tom, jak to máte doma zařízený, když budeš mít všechno třeba do nějakýho provence stylu, tak je potom hloupost dávat tam modernu a naopak... Ale pokud ti jde čistě o názory ostatních, tak já bych si vybrala raději modernu .... u oresi tenhle styl mají propracovanej a hlavně se mi líbí i ty spotřebiče co k tomu nabízí... ( mám s nima svoje zkušenosti, třeba trouba mi peče jak ještě žádná)

    superkarma: 0 20.10.2016, 16:04:29
  2. [1] ájas [*]

    ty se máš, že takhle víš co chceš. já jsem z tý přehršle kuchyní úplně vyřízená, takže to pořád odkládám a odkládám a vařím furt ve starý...

    superkarma: 0 17.10.2016, 15:35:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Speciál inkontinence
Očkování proti klíšťové encefalitidě? Odpovězte a vyhrajte balíček RADOX!

Náš tip

Doporučujeme