Gorenje

Společnost Gorenje s více než šedesátiletou tradicí patří mezi špičkové výrobce domácích spotřebičů. KUCHYNĚ gorenje se zaměřují na výrobu kompletního sortimentu kuchyňského nábytku a vybavení kuchyní. Díky použití nejmodernější technologie výroby a výběru materiálů šetrných k přírodě, prvotřídní kvalitě v každém detailu se nové KUCHYNĚ gorenje zaručeně stanou nepřehlédnutelnou a spolehlivě funkční ozdobou každé domácnosti.

 

Gorenje nově přichází s exkluzivní řadou prémiových vestavěných spotřebičů gorenje+, reprezentujících moderní, úsporné technologie a designové trendy. Vestavěné spotřebiče lze ideálně kombinovat s novou generací kuchyňského nábytku.  Na výběr je hned několik variant kuchyní v různých stylech
a dekorech: Zatímco řada MODERN je nezávislá, barevná a hravá, řada CLASSIC nabízí elegantní a nestárnoucí klasiku. Řada RUSTIC odkazuje k léty prověřenému stylu a tradici. Každý si tak může vybrat podle individuálních představ a dispozic. Velký výběr materiálů, nadčasový design a do detailu promyšlená funkčnost – to jsou trumfy značky KUCHYNĚ gorenje.Gorenje

Zákazníky vítanou novinkou je rozšířená nabídka kuchyní z oblíbeného materiálu akryl. Hlavní výhodou akrylu je vysoký lesk, snadná údržba, 3D efekt při výběru unibarvy a také příznivá cena. Ke stávajícím barevným odstínům nyní přibyla například atraktivní fialová, antracitově šedá, stříbrno-bílá nebo bílá káva. Stále populárnější akryl prezentují například kuchyně NOLA a LIBRA. Modelovými novinkami jsou kuchyně OMNIA a FANTASIA, které reagují na nové trendy použitím netradičních prvků a doplňují tak sortiment o velmi žádané typy kuchyní.

Gorenje

Studia KUCHYNĚ gorenje jsou rozmístěna na území celé České republiky, tak aby byla v dosahu zákazníků. Samozřejmostí je profesionální přístup, individuální řešení a nadstandardní servis, včetně vypracování návrhu nové kuchyně nejmodernějším kreslicím programem CARAT zdarma!  Bezplatná je i doprava kuchyňského setu k zákazníkovi.

Gorenje

Značka gorenje nabízí svým zákazníkům výhodné programy prodloužené záruky. V rámci programu Gorenje optimal servis 5 let si zákazník může za 1 000 Kč zakoupit speciální kupón na bezplatný servis na dalších 36 měsíců na spotřebiče gorenje. Nákupem spotřebičů gorenje+ získává zákazník také bezplatný servis s prodlouženou zárukou, a navíc jako PLUS po dobu záruky náhradní spotřebič zdarma. Nárok na PLUS servis vzniká v případě nákupu spotřebiče gorenje+ s kuchyňskou linkou v síti prodejen KUCHYNĚ gorenje.

Více informací na http://www.gorenjekuchyne.cz/.

 

Reklama