Domácnost

KUCHYNĚ gorenje – kuchyně ve vašem stylu

Kuchyně není jen místnost, do značné míry je odrazem osobnosti. A KUCHYNĚ gorenje to respektují.

modern

Modelová řada MODERN – pro ty, kteří upřednostňují moderní a osobitý styl, preferují individualitu, jsou odvážní a nezávislí v životě i při výběru tvarů, materiálů a barev, rádi vynikají a nehledají kompromisy.

classic

Modelová řada CLASSIC – pro ty, kteří dávají přednost tradici a jistotě. Útulný domov považují za nezbytnou součást spokojeného a plnohodnotného života. Elegance, nadčasovost a spolehlivost jsou jejich prioritami.  Rádi se obklopují jemnými, decentními liniemi, příjemnými a inspirativními barvami. 

rustic

Modelová řada RUSTIC – pro ty, kteří mají rádi ověřené hodnoty a podléhají nostalgickému kouzlu „starých dobrých časů“. Dokážou ocenit ušlechtilou krásu a respektují odkaz minulosti jako základu moderní současnosti. Tradiční ve vzrušujícím kontrastu s novým, takový je jejich styl.

Stačí si jen vybrat! KUCHYNĚ gorenje nabízejí kompletní řešení přizpůsobené parametrům kuchyně i vašim individuálním představám. Každý detail je pečlivě promyšlen. Například třídění kuchyňského odpadu, zodpovědný krok prospívající přírodě, je díky praktickému příslušenství z nabídky KUCHYNĚ gorenje velmi snadné a rychlé. Namísto zbytečně překážejících nádob či sáčků je tu skříňka pod dřezem se speciálním košem právě pro tento účel. Nebo nosič talířů, do kterého se pohodlně vejde až 12 talířů, dělící systém pro příbory v šuplíku, mobilní zásuvky a police s výsuvnými prvky a kompletní výsuvné kontejnery… Konec chaosu v kuchyni!

Výhodou je, že KUCHYNĚ gorenje se zaměřují nejen na kuchyňský nábytek s mnoha užitečnými doplňky, ale také na vybavení kuchyní včetně designových řad spotřebičů navržených ikonami světového designu, jako je například Karim Rashid, Ora-Ïto nebo studio Pininfarina. Vše na jednom místě, ve studiích KUCHYNĚ gorenje rozmístěných ve velkých městech po celé České republice. Zkušení návrháři ve studiu KUCHYNĚ gorenje zákazníkům prostřednictvím moderního kreslicího programu CARAT prezentují různé varianty, takže mají skutečně perfektní představu o vzhledu vybrané kuchyně.

carat    .

Základní návrh je vždy zdarma. Stejně jako doprava kuchyňského setu k zákazníkovi.  Dalším bonusem jsou výhodné programy prodloužené záruky

chart

DOKONALÉ SPOJENÍ. KUCHYNĚ gorenje. Kuchyně a spotřebiče jedné značky. Moderní design, vysoká funkčnost a nekonečná praktická řešení.

Více informací na www.gorenje.cz/kuchyne.

   
20.08.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Majka_H [*]

  Nezapomeňte na více zásuvek Sml24 na obrázku Decente skleněný rámeček

  superkarma: 0 30.05.2014, 13:43:38
 2. [7] Anai [*]

  diblice: Podle mě náročnější je čistit hladké lesklé plochy, než ty rýhy! Nehrozí šmouhy.

  superkarma: 0 21.08.2013, 08:31:20
 3. [6] Anai [*]

  Mně se tak moc líbí ten rustic - mám ho doma, jak vědí ty, které u mě byly na proměny, už 15 let a až budu měnit linku, tak jedině zas tohle. K tomu doplňky alá takový ten dnes frčící francouzský styl. Zaujaly mě sokly v barvě světlého dřeva na lince, které k tomu mám taky - to bych mohla vyměnit hned, bílé už odhchlípavají. Do hypermoderního domu se to asi nehodí, jen do domečku nebo staršího pražského domu, ve kterém bydlím já.

  superkarma: 0 21.08.2013, 08:30:38
 4. avatar
  [5] diblice [*]

  tak mně se velmi líbí ten rustic, ale z praktického hlediska si ji asi nikdy nepořídím, kdo by čistil ty rýhy

  superkarma: 0 20.08.2013, 20:49:54
 5. avatar
  [4] kobližka [*]

  lidicka — #1 Prostě si pořídíš menší počet modulů.

  superkarma: 0 20.08.2013, 13:15:55
 6. avatar
  [3] kobližka [*]

  Mám ráda modernu (ale ne zase supermodernu) a tak se mě to líbí.Ta fialová je hezká,i když doma bych jí nechtěla.Je úžasné,jaké vychytávky dnešní kuchyně uvnitř skrývají Sml67

  superkarma: 0 20.08.2013, 13:15:10
 7. avatar
  [2] marde [*]

  Ta bílá je moc pěknáSml16

  superkarma: 0 20.08.2013, 07:11:38
 8. [1] lidicka [*]

  Což o to kuchyně hezké, určitě i za "hezké" ceny. Ale co tak kuchyně do malého bytu??????Sml80Sml30

  1. na komentář reaguje kobližka — #4
  superkarma: 0 20.08.2013, 05:26:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme