Zdraví

Kterou část těla považují Češi za nejatraktivnější?

holmesplace

Holmes Place, přední mezinárodní řetězec fitness a wellness klubů, pořádá jedinečný průzkum, který má odhalit názor českých žen a mužů na přitažlivost různých částí lidského těla. Na www.bozsketelo.cz mohou hlasující označit, která část těla je pro ně nejvíce sexy. Za svůj hlas navíc dostanou možnost zacvičit si zdarma v jednom z této exkluzivní sítě klubů zdarma. Akce potrvá do 30. června 2010.

holmesplaceHezké a atraktivní tělo je snem většiny z nás. Každého však přitahuje jiná část. Která? Toto zjištění je cílem on-line průzkumu společnosti Holmes Place. Jsou to stehna, šíje, či poprsí v případě žen? Ostře vyrýsované břicho, pozadí nebo snad svalnaté paže u mužů? Označte svoje preference na www.bozsketelo.cz a zacvičte si zdarma. Získejte volný vstup v hodnotě 300 Kč a udělejte první krok k vašemu božskému tělu.

Výsledky tohoto unikátního průzkumu budou prezentovány letos v červenci. Dozvíte se, která část ženského a mužského těla je považována za nejatraktivnější spolu s návodem, jak dosáhnout božského vzhledu této partie.

Více informací získáte na www.bozsketelo.cz.

 

   
19.05.2010 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] mio [*]

  átéčko — #1 a víš proč? tuto anketu pořádá fitness klub, proto tam jsou jen části lidského těla, která jdou cvičením zdokonalit..

  superkarma: 0 19.05.2010, 13:44:45
 2. avatar
  [1] átéčko [*]

  Nenašla jsem tam oči a dlaně.

  1. na komentář reaguje mio — #2
  superkarma: 0 19.05.2010, 13:33:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme