Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková odletěla na Filipíny, kde bude reprezentovat Českou republiku na jedné z nejprestižnějších světových soutěží krásy Miss Earth. Podívejte se, jaké krásné šaty si s sebou veze. Ve kterých se vám líbí nejvíce?

Výbava Kristýny na téměř měsíční pobyt není malá. Tady máte alespoň část její garderoby.

Hlavní šaty pro finále Miss Earth 2016 s dlouhou žlutou dvoukolovou hedvábnou sukní a transparentním vrškem bohatě zdobeným ručně našívanými kameny a korálky vytvořila módní návrhářka Dominika Sedláčková. Finálové šaty doplňují diamantové šperky od Lucy Diamonds.

finalove

Aby Kristýna Kubičková co nejlépe reprezentovala, zapůjčila jí Dominika Sedláčková mnoho večerních i koktejlových šatů, které Kristýna doplní šperky Olgy Kopalové z kolekce ŠENÝR Bijoux. Třeba tyto nádherné bílé.

bile

Součástí výbavy je i národní kostým z Rodné Hroudy od Marie Staré, jenž se nese v duchu jihovýchodní Moravy a byl inspirován ornamentem, který se ve vyšívané formě vyskytoval na lidovém kroji z okolí Moravských Kopanic. Tyto šaty budou po světové soutěži krásy Miss Earth 2016 vydraženy.

narodni

Zdroj foto: David Váňa, archiv MISS EVENTS a.s.

Povinností finalistek světové soutěže krásy s ekologickým podtextem je přivézt i národní dar. Kubíčková veze národní dar v podobě originálního setu náušnic s vltavínem.

Tak snad to vše přinese Kristýně na mezinárodní soutěži krásy štěstí. To ostatně měla už před odletem, který se málem nekonal. Trápily ji totiž zdravotní komplikace. „Jsem šťastná. Díky pomoci doktorů i skvělému přístupu celého nového týmu České Miss odlétám dobře připravena na Miss Earth na Filipíny, reprezentovat Česko. Do poslední chvíle jsem netušila, jestli poletím, ale mám opravdu nesmírnou radost, že se vše nakonec zařídilo, mám krásné šaty a šperky i podporu ze všech stran. Držte mi palce!“ loučila se Kristýna na letišti.

Reklama