Jak se dostat do správné nálady? Vyzkoušejte jednu z opileckých her! Pro inspiraci si přečtěte příspěvek od čtenářky Introvertky...

Jaké opilecké hry hrajete vy?

Opilecké historky aneb moje konzumace alkoholu

Doma piji alkohol jen při oslavách a jinak ho piji v klubu, kam chodím přibližně jednou za měsíc, kde se schází většinou ta stejná parta. Nejčastěji si dávám džus s vodkou, množství podle toho, jak dlouho tam jsem. Ale neopíjím se, akorát se dostanu do té správné nálady a odvážím se jít i na parket. Což mi ve střízlivém stavu dělá problém. Kluci často hrají opilecké hry, jako třeba Macháčka.

Macháček je primitivní hra, je velmi zábavná a populární, neboť si z ní člověk vždy něco odnese. Nejčastěji draka. Hráč by měl mít nejmíň jednu ruku a panáka něčeho ostřejšího před sebou. Hraje se s dvěma kostkami. Cíl hry je opít ostatní. Kdo chce pravidla, nechť mi pošle soukromou zprávu.

Nyní jsme ovšem vymysleli novou hru Mixádo. Pravidla jsou jednoduchá. Kolem stolu kolují dvě lahve a hráč pije z obou najednou, hráči postupně odpadávají. Vítězem se stal Ondra - posílám foto.

Ondra

Více konzumuji alkohol jen v soukromí s partnerem. Opadne ze mě stres, napětí, zábrany a noc je pak vášnivější.

Pořádně opilá jsem byla jen jednou, s kamarádkou jsme byly na diskotéce, kde nám pánové objednávali tequilly. Pamatuji si jen, že jsem seděla u stolu a pak už vůbec nic. Až ráno jsem se probudila doma. Volala jsem své kamarádce, ale ta mi jen řekla, že jsem se ztratila a všude mě hledala. Z toho vyplývá, že jsem se musela domů dostat sama, ale jak jsem to zvládla, když jsem měla totální okno? Musela jsem nastoupit do správného trolejbusu, vystoupit na správném místě, dojít domů, otevřít si dveře. Dodnes je mi to záhadou.

Všechny zdraví,
Introvertka

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou


Pište mi dnes své humorné opilecké historky a vyhrajte speciální balíček pro alkoholika-zvrhlíka!

  • Napiště mi o své největší opičce!
  • Zažila jste nějakou veselou opileckou stóry s kamarádkami? S manželem?
  • A co pooslavový bolehlav?
  • Posílejte své opilecké fotky s trefným komentářem!
  • Vaše opilecké historky čekám na redakčním mailu: redakce@zena-in.cz
Reklama