Nejvíce hlasů (ZDE) získala věrná a dlouholetá čtenářka Magic se svou sestrou Zdenou - blahopřejeme!

Soutěžní dvojice č. 2 tak vyhrává dohromady kosmetiku v celkové ceně 1000 Kč a je už na sestrách, jak si výhru rozdělí. Zde je máte:

Nejprve „před“:

proměna

A potom „po“:

proměna

Čtenářku Magic jsem trošku zpovídala:

Říkala jsi, že jsi sebe i sestru přihlásila, ale Tvá sestra netušila do poslední chvíle, že jí čeká focení „před“ a „po“, je to tak?
Netušila, když jsem se potkaly a vyrazily k Tobě, lezlo to ze mě jako z chlupaté deky, ale naštěstí necukla. :)

Jak jste se během vzájemného líčení a focení obě cítily? Zdena se přiznala, že o sebe příliš nepečuje, změnilo se na tom něco po soutěži?
Líčení bylo super, dostaly jsem tipy na pár triků, focení už nám šlo hůř, nejsme zvyklé moc „pózovat“. Po téhle zkušenosti s kosmetikou ji sestra začala používat pravidelně a nedávno mi řekla, že začíná cítit, že její pleť na ní začíná být závislá. :)

Čtěte také:

Jak Zdena na výhru reagovala? Jaký přípravek značky, se kterou pracuji a kterou též používáš, si vyberete, a jak si výhru rozdělíte?
Protože já jsem též nez. kosmetická poradkyně firmy mary kay (byť samospotřebitelka, nikoliv školená vizážistka - pozn. autorky) a k přípravkům mám tak snazší přístup, nechám výhru sestře a jen jí poradím, co by si tak mohla vybrat. Ještě chuděra netuší, že jsme vyhrály. :)

Do soutěže Letních proměn se přihlásila jen jedna třetina soutěžících, než do těch předešlých, myslíš, že je to tím, že si těžko čtenářky hledali „někoho do dvojičky“, nebo myslíš, že už se soutěže tohoto typu „přežily“?
Myslím si, že některé dámy do toho nešly právě z důvodu focení, ono to chce trošku odvahy nechat se potom vystavit někde na netu a jít s kůží na trh. A někoho na to ještě přesvědčit, aby do toho šel s tebou, dá taky práci (smajlík). Někoho může i odradit systém sbírání hlasů. Já jsem taky poprosila kamarádky o klik, ale sama to nemám ráda, když někdo žebrá o hlasy. Takže jsem nenutila, doufám, že koukly na stránku a rozhodly se už podle sebe. Já hlasuji podle svědomí a ne na něčí žádost, takže všem děkuji za kliknutí proto, že jsme se opravdu líbily. :)

Měla bys nějakou výhradu k průběhu soutěže, nebo nějaký nápad, jakou soutěž vymyslet příště? Což kompletní proměna v prostorách kadeřnictví, včetně střihu a barvy vlasů, případně i oblečení vybraného od profesionální stylistky a fotky prováděné profesionálním fotografem ve stylu Proměny Blanky (ZDE)?
Já osobně bych ocenila pomoc stylistky, občas mám problém oblečení sladit a v obchodě míjím kousky, které by možná stály za to.

Taková proměna by ovšem byla sama o sobě výhrou vzhledem k vyšším nákladům a účastnice by byly zřejmě losovány - tedy úplně opačný způsob sezonních proměn, který probíhal doposud. Co Ty na to?
Já jsem obdobnou proměnu dostala kdysi na vánoce od manžela, užila jsem si ji, obzvlášť když vím, že je to finančně nákladná záležitost. A losování je spravedlivé. Prostě se na někoho usměje štěstí a přejme mu ho. Ten rozmazlovací den by si zasloužila každá z nás, je to super, když o vás pečuje celý tým a přidá i dobré rady, jak o sebe pečovat dál.

Přeji, aby si obě sympatické mladé dámy výhru užily a byly čím dál krásnější a hlavně šťastné a spokojené ve všech směrech!

Reklama