Vztahy

Krvavé námluvy

Včera bylo téma mírně smutné.  Dnes přeladíme a budeme si povídat na daleko příjemnější.

Svádění, balení, flirtování.

Jak jsem byla sbalena (jsem balena), jak jsem byla sváděna (jsem sváděna), jak se mnou někdo flirtoval (flirtuje). Jak se mnou někdo harašil (haraší). Prostě vše na téma okolo získávání partnerů...

A protože dnešní téma včera prozradila Merylka (která je také jeho autorkou, protože to byl její nápad), už máme v poště první úlovek.:

 


Ahoj všichni, po přečtení dnešního tématu jsem si vzpomněla na své první namlouvání. Bylo to ve čtvrté třídě základky. Moc se mi líbil kluk jménem František. Ale ouha, on mě přehlížel jak družstevní lány.

Chodila jsem jako tělo bez duše, až si mamka myslela, že jsem nemocná. Pak mě napadla myšlenka, která mě tenkrát připadala jedinečná, ale dnes přímo hloupá.

Na obědy ve školní jídelně jsme museli nosit vlastní příbory. Mamka mi na něj ušila nový látkový pytlík. Jednou jsme stáli s Františkem za sebou ve frontě na oběd. Strkala jsem "láskyplně" do něj a neustále něco žvatlala. Ale on nic. Najednou do mě něco vjelo, já zvedla pytlík s příborem a vší silou ho bacila přes hlavu. Vykřikl, chytil se za hlavu a na ruce se mu objevila krev. Nato se skácel na zem. Družinářka ho hned odvezla na pohotovost, kde mu hlavu sešili dvěma stehy.
 
Já dostala ředitelskou důtku, doma nářez a zákaz vycházek ven. Nejhorší potrestání mě teprve čekalo. Spolužáci mě drapli, vyvlekli ven a vymáchali v té největší louži s blátem.
 
Po letech jsem se s Františkem sešla ve třídě prvňáčků, kam nastupovala má dcera a Františkův syn. Zavzpomínali jsme si a začali prožívat příběhy našich potomků.
 
Zdraví Januše. 
 

Jo, jo, byly to krásné časy. Díky, Januše!
 
I dětské balení je na pořadu dne, ale ne jen to.

Jsem zvědav, jaké metody na upoutání pozornosti používáte, i na vaše jistě nečisté metody rozprostírání sítí okolo vaší oběti. Tak šup, šup, jsem nedočkavý jako opička.
 
A pro ty, co to napíší nejhezčí příběh, tu mám nějaké dárky.
 
   
11.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Meander [*]

  ValerieM: Já hodila po spolužákovi ten velikej trojúhelník, co se s ním rýsuje na tabuli. Letěl jako rogalo. Spolužák neuhnul...

  superkarma: 0 11.08.2005, 15:09:00
 2. [5] ValerieM [*]

  No, já po jednom hodila kružítko, naštěstí to viděl a uhnul se, tak se kružítko zabodlo do zdi a já naopak dostala dřevěným penálem. No, ještě že už jsem z toho vyrostla

  superkarma: 0 11.08.2005, 11:02:19
 3. avatar
  [3] Mici [*]

  xenie: asi to přežil podle toho, že se potkali v 1. třídě se svými potomky ...alo asi se se sešitou kebulí sbalit nenechal

  superkarma: 0 11.08.2005, 09:56:13
 4. [2] xenie [*]

  Plys: ježíšikriste, a přežil to ? a sbalila ho ?

  superkarma: 0 11.08.2005, 09:36:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme