Dva kruté krvavé sny se zdávaly čtenářce Peggy89. Naštěstí je to už mnoho let a dnes se jí noční můry nezdají, přesto na ně vzpomíná a doufá, že její synek se podobným snům vyhne...

Strach o holý život prožívala ve svých dětských snech čtenářka Peggy89.


Teď už noční můry nemívám, ale jako dítě jsem je měla docela často. Zdály se mi 2 a pořád dokola. V jedné jsme byly někde na dovolené a já jela na bobách z velkého kopce. Jela jsem velkou rychlostí a na spodku kopce byl plot, který se pořád přibližoval. Boby nešly zabrzdit a nakonec jsem s něma podjela pod plotem. Plot byl ale ostrý a celou mě, dalo by se říct, roztrhal. Tímhle sen končil. Další, který se mi zdál, se odehrával na konci naší ulice. Pokaždé jsem odněkud běžela a za mnou běžel medvěd. Na konci naši ulice byl nějaký otevřený poklop, do kterého bych se před medvědem mohla schovat. Běžela jsem stále rychleji a už jsem byla skoro u poklopu, ale medvěd mě doháněl. Když už jsem byla asi půl metru od mé záchrany, tak mě medvěd dohonil a začal mě trhat na kousky. Vzhledem k tomu že mi bylo v době těchto snů asi 8 let tak jsem se na ně pokžadé mooooc „těšila“. Jsem ale ráda že už se mi žádné takové sny nezdají a jen doufám, že se něco podobného nebude zdát mému synovi. Jsou mu teprve 2 roky a už mě jednou uprostřed noci z ničeho nic vzbudil jeho ne pláč ale řev. Nevím, čím to bylo, ale jestli špatný sen, tak doufám že poslední.

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

  • Trpíte nočními můrami?
  • Jaká byla ta vaše nejhorší?
  • Přichází vaše noční můry zcela nečekaně, nebo se vám zdají pravidelně při nějaké příležitosti?
  • Už se nějaká vaše noční můra splnila i v reálu?

Své příběhy mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 20. 11. 2012 do 15.00 hodin. Za příspěvek můžete získat dvě zajímavé a tajemné knížky. První z nich je Černá kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a druhá Dänikenův Prorok minulosti (Knižní klub). Abyste ale měla šanci na získání tohoto pěkného dárku, musí být váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

knihakniha

Reklama