Bulvár

Krůtí řízek s olivami a žampionovým salátem

Pepa Vojtek je zpěvákem úspěšné rockové kapely Kabát, která zpívá melodické písničky s recesistickými texty ve stylu hospodského rock´n´rollu. Snad každý zná jejich hity Má jí motorovou, Colorado,…. V jejich podání se prolínají různé hudební styly – od country až po big beat nejhrubšího zrna. S Kabátem právě připravuje novou desku, v pořadí již osmou. V poslední době se ale z divokého rockera stává na jeviši také vážný tragéd, který si klade věčnou otázku: „Být, či nebýt?“ a bojuje se svou rozervanou duší. V divadle Kalich alternuje za Janka Ledeckého titulní roli Hamleta ve stejnojmenném muzikálu. Původně dostal „jen“ roli Laerta, bratra Ofélie, ale jeho zpěv byl natolik přesvědčivý, že se stal Hamletem číslo dvě.


Je mu 35 let, má osobitý vzhled a líbí se ženám. Pochází z Teplic, ale díky Hamletovi žije teď v Praze. Jezdí rád rychle autem, hraje fotbal za tým rockových hvězd a vydává interní časopis divadla Kalich Hogo Fogo. Je přítelem krásné herečky Sabiny Laurinové, kterou mu závidí jistě mnoho mužů. Má syna Pepu, který je prý jeho přesný odlitek. Podle svých přátel je „veselá kopa“ a nikdo se s ním opravdu nenudí.


Zajímá vás Pepa Vojtek? Zeptejte se ho na cokoliv a on vám ve středu ve 12.00 bude odpovídat! Jaké to je pokládat si věčnou otázku, zda být, či nebýt? Jak se z divkoého rockera, který miluje hospodský rock´n´roll a zpívá písničky s texty dost recesistickými stane na jevišti vážný tragéd? Co mu tato postava osobně dala? Jaké je to mít vedle sebe Sabinu Laurinovou, po které touží mnoho mužů? Co plánuje úspěšná skupina Kabát? Zeptejte se už teď!


   
07.08.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] terezalah [*]

  Josífek Vojtků - ale jo , mám ho ráda :)

  superkarma: 0 11.06.2013, 13:17:49
 2. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 to neni konecna jsem zvedava koho jeste bude met Pepa

  superkarma: 0 20.09.2012, 22:15:42
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Nikdy bych neřekla, že právě Pepa Vojtek si vezme Sabinu Laurinovou.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 05.12.2003, 11:33:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme