Ano, i obsah příspěvku čtenářky s nickem Krupová, se týká pracovního procesu, a to na plný úvazek, od rána do večera, často i v noci. Posuďte samy.

Přeji krásný den redakci a čtenářkám.

Můj pracovní den začínám už kolem půl šesté budíčkem KUKU KUKU. To se většinou budí můj Tomísek , stoupne si v postýlce a načuhuje nad postranicí a kuká a kuká :-D Když se hned nevzbudím , háže po mě plínky, lahev s mlíčkem, nebo plyšáky dokud mě netrefí a pořádně neprobere. A když se dílo podaří, piští... štěstím, že konečně vstáváme a je ráno :)

Pak snídaně, buzení Natálky, sprint do školy...nákup, vaření a neustále za pochodu a poponášení Tomíska, krmení, hraní uspávání... Prostě mateřská. Kolikrát bych brala klasickou šichtu od šesti do šesti a ticho, klid, pořádek a v sobotu a v neděli volno. Svišť měl na vánoce 13 měsíců a jeho aktivita spočívá v hraní si, lítání po bytě po čtyřech. Občas demolice, nebo zkoumání všeho co NESMÍ.

Když spí malý a je doma klid, většinou začíná zas Natálka. Domácí úkoly, nebo 100 x vyřčená otázka, kdy se vzbudí malý a že ho má moc ráda, a nemá si s kým hrát. Pojď do pokojíčku :) Takže když mám volno od Tomíska, je třeba zas zabavit Natálku, učit se s ní nebo uklízet její pokoj, hrát si.....

A kdy mám největší radost? Když se mi podaří uspat oba dva raubíře do desíti hodin a po bytě se rozléhá jen tichý tikot nástěnných hodin nebo tlumený zvuk televize :-) A také pozorování pokroků u Tomíska. Ještě donedávna to bylo batolící se miminko.... ale teď během vánoc mi udělal malý radost. Začíná se stavět k nábytku a možná do měsíce do dvou už bude chodit sám :) A to je má velká radost a zároveň odměna :-) Posuďte samy z přiložených fotek.

Krupová

Pozn.red.:Text nebyl redakčně upraven

ano

pracka

d

c

___________________

Už nejednou jsme tady na stránkách probíraly, který blázen vymyslel název „mateřská dovolená“.
Ivy, přeju Ti, ať už si brzy „odpočineš“ v práci ))
Děkuji, že jsi napsala a posílám pozdrav celé tvé krásné rodince ))
Saša

Téma dnešního dne zní prostě: Jsem v práci

A my si toto téma můžeme buď zpříjemnit, nebo také znepříjemnit.

Jakými prostředky, to nechám na vás...

  • můžete mi posílat příspěvky v podobě „pracovních“ příběhů v době mezi svátky
  • můžete posílat básničky
  • fotografie z Vánoc
  • můžeme poslat nějakou písničku
  • klip, ukázku z filmu či pohádky

Je to opravdu úplně jedno...
Prostě dnešním tematickým úkolem je udělat sobě i vám hezký den.

Pište a posílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze spřízněných dušiček odměním pěkným dárkem (takový opožděný Ježíšek): Diářem pro rok 2013 a sypaným Čajem pro štěstí

diar

Reklama