Tak malá Natálka od naší čtenářky s nickem Krupová, v tom má jasno, Ježíšek bydlí na Božím Daru. Jen doufejme, že se tam nepojede někdy podívat. To by byla hóódně překvapená.

Krásný pátek přeji redakci a milým čtenářkám,
zatím  můžu říct, že moje děti na Ježíška věří. Natálka napsala dopis pro Ježíška před 14 dny a pečlivě ho postavila na květináč na okno. Napsala tam mnoho potřebných přání od nových ponožek, PC a ještě jedné sestřičky. Kdyby to měl chudák Ježíšek vše splnit, tak se  naběhá. Ráno,  to ještě neměla rozlepené oči,   utíkala zkontrolovat, jestli si Ježíšek dopis vzal :) Překvapená a zároveň spokojená mi to přišla nahlásit.  Dopis zmizel a zůstal po něm jenom průvan.     

Dárky dávám pod stomeček večer já, pod záminkou, že jdu zkontrolovat, jestli už u nás Ježíšek byl. Malá se na dárky těší, ale zároveň má z Ježíška respekt a neodváží se jít  za mnou.  Sedí v kuchyni nad rozrýpaným jídlem a uši na šťopkách :) Polívky vždy sní pár lžiček a pak poposedává a pobízí nás k rychlosti. Tomísek z ničeho ještě nemá rozum. Tohle budou pro něj první kouzelné vánoce. Minulý rok měl na Štědrý den přesně měsíc. Těším se, až opět rozzáří oči mým dětem rozsvícený stromeček, podmanivá hudba koled u  během pohádky Popelka se budou dárky rozbalovat. Pro Natálku to budou první vánoce s malým bráškou, kdy oba budou škubat papír z toho svého dárečku. A s napětím čekat, jestli aspoň jeden dárek je od Ježíška vyčtený z dopisu. 

A co se Ježíška týče, má jasno. Ježíšek bydlí na Božím Daru. Anděl v nebi a čert v pekle. Jen neví, kde bydlí Mikuláš. S touto otázkou mě nedávno překvapila a přiznám se, já to taky nevím :)

Redakci a všem Ž-ínkám přeji pohodové Vánoce v kruhu rodiny, a ať se zase po Novém roce na těchto stránkách sejdeme.   

Krupová  

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

___________________

Ivy, já doufám, že se budeme scházet ještě i teď. Anebo se vydáme společně hledat toho Mikuláše?
Ten už sedí někde v hospodě :)
Děkuji, že jsi napsala a přeji celé tvojí rodině krásné a láskyplné Vánoce
Saša      

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

                                                        

Reklama