Společnost Whirlpool vyvinula cenného spojence, který vám pomůže připravit křupavé pečivo pro tu nejlepší snídani nebo víkendový brunch. Tímto užitečným pomocníkem jsou nové multifunkční trouby Family Chef, s jejichž funkcí Bread Defrost připravíte chutné a křupavé pokrmy z mražených polotovarů. Whirlpool zároveň představuje řadu dalších novinek, které činí  moderní multifunkční trouby ještě praktičtějšími.

whirlpool

BREAD DEFROST – REVOLUCE V ROZMRAZOVÁNÍ PEČIVA

Nové multifunkční trouby Whirlpool Family Chef vám přináší užitečnou novinku – speciální funkci Bread Defrost. Díky ní si můžete rychle pochutnat na rozmrazeném pečivu, které je stejně křupavé a lahodné, jako byste jej čerstvě upekli. Novinka, která kombinuje rychlost funkce Jet Defrost s exkluzivní technologií CrispTM firmy Whirlpool, byla navržena tak, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků s různým pečivem – od rohlíků po žemle. Křupavé pečivo si tak bez větší námahy a nákupu u pekaře můžete vychutnat i při nedělní snídani nebo stále oblíbenějším víkendovém brunchi.1

UŽ ŽÁDNÉ SLOŽITÉ ČIŠTĚNÍ

Náladu vám nezkazí ani čištění, které je u nové a vylepšené multifunkční trouby Family Chef skutečně snadné. Jedinečná kombinace speciální povrchové úpravy Microban zabraňuje růstu bakterií ve spárách a těžko dostupných místech. Omezuje tak i nepříjemné pachy. Vnitřní stěny jednoduše setřete houbou, a to bez nutnosti použití agresivních čisticích prostředků.

whirlpool

ČAS JSOU PENÍZE

Pokročilé technologie multifunkčních trub Family Chef zaručují při pečení výsledky, které byste očekávali spíše od klasické trouby, zde navíc v překvapivě krátkém čase.

Přípravu jídla lze ještě urychlit kombinací horkovzdušné funkce s mikrovlnným ohřevem. K dispozici je i speciální funkce Jet Preheat k předehřátí trouby na maximální teplotu za necelých 5 minut. Samozřejmostí je technologie 6. smysl, která sama stanoví optimální výkon a očekávaný čas přípravy požadovaného pokrmu.

NA DESIGNU ZÁLEŽÍ

Multifunkční trouby Family Chef jsou nejen užitečným kuchyňským pomocníkem, ale díky svému nápadnému designu se stylovou povrchovou úpravou a atraktivním zaobleným tvarům vyhoví moderním trendům a stanou se přirozenou součástí kuchyně. Zaujmou také velkým a snadno čitelným displejem.

FT 381 SL

Mikrovlnná trouba FT 381 SL

whirlpoolVolně stojící multifunkční trouba Whirlpool FT 381 SL s vnitřním objemem 28 litrů patří do produktové řady Family Chef. Kromě funkcí Jet Start a Jet Defrost umožňuje využít i novinku Bread Defrost, která slouží k přípravě křupavých pokrmů z mražených polotovarů. Speciální funkce Jet Pre-heat zajišťuje rychlé předehřátí trouby na maximální teplotu za necelých 5 minut. Technologie Microban zaručuje ještě lepší úroveň hygienické čistoty. Doporučená maloobchodní cena je 6 790 Kč vč. DPH.

GT 286 IX

Mikrovlnná trouba GT 286 IX

whirlpoolI přes menší vnitřní objem (25 litrů) patří volně stojící multifunkční trouba Whirlpool GT 286 IX z řady Family Chef v nerezovém provedení k hitům letošního podzimu. Její hlavní předností jsou funkce Bread Defrost nebo Jet Preheat. Moderní design Gusto potěší i náročnější zákazníky. Doporučená maloobchodní cena je 4 890 Kč vč. DPH.

Velmi podobná multifunkční trouba Whirlpool GT 288 MIR (oproti GT 286 IX nabízí funkci horký vzduch) získala v prestižním spotřebitelském testu francouzského magazínu Que Choisir mezi 13 testovanými výrobky nejlepší ocenění „Best Buy“.

1 - Kombinace snídaně a oběda, označovaná jako brunch, k nám původně dorazila z USA, ale v posledních letech se i v Evropě stala oblíbeným víkendovým rituálem. Brunch je jednou z nejočekávanějších událostí víkendu, která se koná výhradně v neděli mezi 10. a 12. hodinou. Spojuje snídani s obědem a je určená pro ty, kteří si o víkendu rádi přispí a po probuzení si dopřejí jídlo v neformálním stylu. Nejnovějším trendem v dnešní uspěchané době se stává setkávání u pozdní snídaně na vybraném místě v centru města nebo ještě lépe příprava vlastního brunche v domácím prostředí s přáteli nebo rodinou. Hlavním lákadlem každého brunche je voňavé křupavé pečivo podávané s máslem a džemem, vybranými sýry nebo uzeninami či s míchanými vejci se slaninou. Čaj, kávu a čerstvě vymačkanou ovocnou šťávu mohou dále doplňovat sladké muffiny nebo jiný moučník a samozřejmě sezónní ovoce.

Reklama