Prvňáčci se svého prvního školního dne nemohou dočkat, ti starší spíše než na školu na své kamarády, pro všechny děti je ale začátek školního roku důvodem k pořádné oslavě.

pb

pbpb

pombarAť už jde ale o party, návštěvu kamarádů, nebo jen dobrou svačinku na hřiště, máme pro vás tip, který ocení prvňáčci i teenageři. POM-BÄR, křupavý snack s jemnou chutí, vyvinutý speciálně pro děti. Po těchhle zlatavých medvědech se totiž při každé příležitosti zaručeně zapráší. Nemusíte je kupovat jen pro nějakou příležitost, ke které se samozřejmě hodí nejvíce. Jsou přece dobré i jen tak, pro chuť!

Určitě znáte chutě svých dětí a víte, čím jim vždy uděláte radost. Děti si mohou smlsnout na medvídcích POM-BÄR třeba s příchutí original, kečupu, sýru, pizzy nebo hranolků POM-BÄR Frits.

Které mají vaše děti nejraději? Poslední novinkou jsou POM-BÄR sýr, POM-BÄR pizza a POM-BÄR Frits - hranolky s kečupem, který je součástí balení...už jste je s dětmi ochutnali?

Jakost výrobků POM-BÄR prochází přísnou kontrolou. Přísady jsou pečlivě vybrané z těch nejlepších surovin připravovaných na kvalitním slunečnicovém oleji bez umělých chuťových a konzervačních látek a bez umělých barviv. Díky tomu jsou nejen pamlskem, který dětem chutná, ale rodiče jim ho mohou nabídnout, aniž budou mít špatné svědomí.

Více na www.pombar.cz

 

Reklama