Ježto na nás ze všech stran útočí různé reklamní kampaně, vybízející k zdravému životnímu stylu, rozhodli jsme se učinit tento drobný průzkum, totiž, zda vaše děti dostávají zdravou stravu. Odpovídaly maminky z redakce magazínu ŽENA-IN.cz a v anketě můžete odpovídat i vy!

rodina

Zdravé stravování je jeden z moderních trendů. Není na něm nic špatného, ba naopak, ale jak se tak na mě valí všemožné reklamy, upozorňující na nové celerální, bifidoradioaktivní, symbolicky symbiotické a kdo ví jaké pochutiny, které jsou vždy čistě přírodní, bez přidaných barev, konzerv a antů, dostávám často chuť zaplácnout břuch pěkně promaštěným bramborákem a na něj pak přihodit alespoň dvě tabulky čokolády.

A tak se člověku v hlavě zrodí následující otázka: Krmíte své děti zdravě?

Odpověděly mi na ni tři mé kolegyně-maminky.

Alexandra Stušková (redaktorka)

Už je nekrmím nijak. Vážně nevím, kde co jedí, vlastně je skoro ani nevidím. Když byly malé, snažila jsem se zdravě, ale vedly Tatranky.

Klára Křížová (šéfka)

Asi ano. Krmím je tím, čím krmím sebe. Jediné, čím trpím, je, že moje děti milují párky - jsou jich schopné spořádat třeba deset na posezení.

Věrka Forejtová (obchodnice)

Určitě ne. Jsem přiblblá stará škola a vařím všechny možné omáčky plné nezdravých pičičmandiček.

A jak jste na tom vy, milé čtenářky? Svůj názor můžete vyjádřit v následující anketě a rozepsat do diskuze pod tímto článkem. Mimochodem, co je vlastně, podle vás, zdravá strava?

Čtěte také...

Reklama