Praha má za sebou druhý ročník Prague Fashion Weekend, kterou svou účastí podpořily topmodelky zvučných jmen a přízní jej poctily i značky jako Nina Ricci či Bulgari. Závěr tohoto svátku módy se nesl ve znamení velkolepého křtu vůně Outspoken Intense by Fergie od Avonu.

Avon

Pařížská ulice v Praze se o víkendu proměnila v největší přehlídkové molo ve střední Evropě. Na něm se prošly nejen Andrea Verešová či Iveta Lutovská, ale i světoznámá topmodelka Hana Soukupová, kterou znáte z reklamy na minerální vodu Mattoni.

Avon

Oficiálním vizážistou Prague Fashion Weekend byla společnost Avon Cosmetics, jejíž tým vedl Pavel Bauer. „Byla to velmi příjemná spolupráce. Avon má skvělou dekorativní kosmetiku, opravdu moc dobře se mi s ní pracuje.“

Hlavním vizážistou Prague Fashion Weekendu byla společnost Avon Cosmetics.

Avon

Vyvrcholením celého víkendu byla bezesporu závěrečná party v hotelu Kempinski, na které zpěvačka Dara Rolins slavnostně pokřtila novou vůni od Avonu – Outspoken by Fergie. „Fergie jako zpěvačku zbožňuji a stejně tak se mi líbí i její nová vůně,“ prozradila Dara Rolins bezprostředně po křtu. Svůdnou vůni přišla vyzkoušet celá řada celebrit v čele s Danielou Peštovou a Monikou Absolonovou.

Avon

Chcete vědět o Outspoken Intense více? Podívejte se na následující video

 

 

 

 

Reklama