Bulvár

Křest CD Mauglí

Kulatá 60. repríza muzikálu Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové Mauglí se v Divadle Kalich stala dějištěm slavnostního křtu CD s hudbou z představení. Na roli kmotra byl osloven muzikant, herec Ondřej Brzobohatý, a to nikoli náhodou.

Muzikál totiž začíná promluvou vypravěče, kterou načetl právě Ondřej. To z něj dělá rekordmana v hereckém týmu Mauglího: jeho výkon tak nechyběl na žádné z odehraných repríz, byť pouštěný ze záznamu. U příležitosti křtu Brzobohatý odvyprávěl svůj text poprvé živě na jevišti a překvapeným divákům suverénně tvrdil, že ho chodí osobně předčítat do zákulisí na každé představení.

ooo

mmmoo

Za skutečnost, že role vypravěče byla v muzikálu Mauglí svěřena právě Ondřeji Brzobohatému, může náhoda. „Jednou nám s Gábinou Ondra předváděl, jak umí napodobit charismatický hlas Dona LaFontaina. Když pak Gábinka napsala úvodní slova představení, napadlo ji, že je nemůže načíst nikdo jiný než český LaFontaine,“ směje se Ondřej Soukup. (Američan Don LaFontaine, přezdívaný Hlas Boží, namluvil tisíce upoutávek na hollywoodské filmy, jeho hluboký úchvatný hlas je dostatečně dobře známý i z českých kin.) Výsledek si lze poslechnout zde:

Slavnostní představení muzikálu Mauglí odehráli např. Jiří Korn, Lucia Šoralová, Richard Tesařík, Vladimír Marek, Petr Kolman, Brigita Cmuntová, Jiří Zonyga, Juraj Čiernik aj.

Do společnosti „vyrazila“ i dvouletá dcera Lucie Šoralové a Ondřeje Soukupa Rebeka. „Na lidi je naštěstí zvyklá, na pozornost taky a do postýlky ji stejně dřív než pozdě večer nedostaneme,“ vysvětlovala Lucie, proč jí zase tak nevadilo, že jim nedopadlo hlídání a dcerku tak rodiče museli vzít s sebou do divadla. „Často se mnou jezdí i na koncerty, to pak vyrážíme jako taková malá karavana,“ doplnila zpěvačka a herečka.

lucka

p

tisková zpráva

   
06.03.2014 - Kultura - autor: redakce

Komentáře:

  1. [1] Trefa [*]

    Trefa:Sml67.

    superkarma: 0 06.03.2014, 22:41:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme