Rády o své ruce pečujete? Pak jste tady správně. Pokud už nechcete, aby vaše ruce trpěly a pokožka byla vysušená, dopřejte jim pravidelnou péči. Ruce jsou naši vizitkou, jejich pokožka je nejvíc namáhána ze všech partií, používáme je pořád, často je namáčíme a přechod z tepla do chadu jim taky moc neprospívá.

krém

Nadcházející studené a sychravé počasí ovlivňuje pokožku rukou asi nejvíce. Je citlivá, vysušuje se a často máme pocit pnutí. Je čas je pořádně nakrémovat, nejlépe po každém mytí, nebo během práce v kanceláři. Kelímek s krémem může ležet na stole vedle klávesnice, stačí se naučit po něm pravidelně sáhnout, nebo ho nosit v kabelce.

Pořiďte si kvalitní lehký krém, který pokožku vyživí a hydratuje. A co by měl takový krém dále splňovat? Musí vám příjemně vonět a po aplikaci by neměl na rukách zanechávat nepříjemný mastný film.

Koho z vás trápí popraskané ruce, dávejte přednost hutnějším a mastnějším krémům. Ruce si namažte silnější vrstvou před spaním, během noci se do pokožky krásně vsákne a ráno budou vaše ruce hezky vyživené.

A jaké krémy na ruce můžete otestovat? Inspirujte se v naší fotogalerii:

Foto: archiv firem, Ilustrační foto: Nivea

 

Reklama