Značka oblíbených krekrů TUC si pro vás na letošní léto připravila hned dvě skvělé novinky. Kromě dosud známých  příchutí TUC Original, Bacon, Paprika a Salt&Pepper si nyní ještě budete moci vychutnat TUC Cheese 100g s lahodnou chutí sýra. TUC jsou nyní navíc také k dostání i v praktické variantě TUC Mini 100g.  

tuc

Unikátní lahodné krekry TUC jsou mezi opravdovými labužníky velice oblíbené především pro svoji křehkost a příjemně slanou chuť. K velkým přednostem těchto chutných krekrů patří také způsob jejich přípravy. Jsou totiž dozlatova upečené v troubě a proto mají jedinečnou křupavou texturu, která je vlastní pouze krekrům značky TUC.

Milovníci slaných krekrů jistě ocení hned několik variant příchutí oblíbených TUC. Kromě letošní novinky TUC Cheese 100g s lahodnou sýrovou chutí se totiž můžete zakousnout také do TUC s jemně pikantní chutí papriky, oblíbené slaniny, nebo okusit netradiční variantu se solí a pepřem. Vyznavači klasiky si však mohou stále užívat populární TUC Original, které jsou výborné především samy o sobě, právě díky neopakovatelné křehkosti a jemné slané chuti.

Jedinečně křupavé a lahodné krekry si jistě nejlépe vychutnáte ve společnosti přátel. Můžete je přikusovat buď samostatně jako chuťovku k pivu, či vínu, nebo si k nim připravte chutnou pomazánku, případně dip, který bude obzvláště s variantou TUC Mini představovat originální jednoduchou jednohubku. Praktickou novinku TUC Mini 100g, která je k dostání hned ve třech lahodných příchutích Original, Cheese a Paprika, můžete jednoduše vysypat do misky a bez dalšího složitého servírování nabídnout přátelům. Krekry TUC však oceníte i samostatně, jako chutnou svačinku, či pokud vás třeba přepadne nečekaná chuť na mlsání.

TUC zkrátka zaručeně využijete, jestliže se chystáte uspořádat nezapomenutelnou letní párty, večerní grilování pro přátele, nebo prostě jen dostanete chuť na něco dobrého.

 

tuc
TUC Cheese 100 g

Cena: 16,90 Kč

 

 

tuc

Tuc Mini 100 g ve třech příchutích:  Original, Cheese a Paprika

Cena: 16,90 Kč

 

Reklama