Zdraví

Křehké pusinky

Ukažte svou pravou kůži! Už od dávných dob slouží kůže ze zvířat jako praktický oděvní materiál. V historii snad nikdy nenastala doba, kdy by dámy nenosily něco ať už chlupatého, teplého a snobského nebo hladce koženého. Navíc kůže díky své pradávné funkci působí i podvědomě jako smyslný fetiš. Kůže a potisky s motivem zvířecí srsti - to vše láká a zve na zapovězená území. Kůže, kožešina a zvířecí vzory evokují v mužích atavismus, pradávnou touhu po sexu – naturalistický způsob dávných dob popadnout ženu za vlasy a zatáhnout jí do své jeskyně. Na tyto skutečnosti s úspěchem sází celá řada módních návrhářů. Neprodávají jen svůj model, ale i textilní afrodiziakum. Proto jsou neustále v oblibě nejen kůže jako materiál, ale také zvířecí vzory na umělé tkanině. Když máte na sobě něco koženého, nejen, že je to pěkné, ale podvědomě to ostatním (zejména v mužích) připomíná sexualitu vaší osobnosti. Takže, pokud jste na lovu a chcete zapůsobit všemi zbraněmi, vsaďte na modely à la zvěřinec.
Obepnutá kůže vyzařuje pomyslné vzrušení, červená varianta ale působí velice agresivně až vulgárně. V černé je tajemství a nevyzpytatelnost. Hadí vzory, které jsou navíc v současné době strašně IN, vyzařují přímý sex. Had je odjakživa falický symbol samotného mužství a hadí boty, úzké kalhoty, šaty a trička jsou podvědomě velice smyslné. Daly by se nazvat sexem sálající. Vzory ladné zebry vyzývají k lovu skvělé kořisti, která bude stát za to. Tygr a gepard symbolizuje nebezpečí a vládne ostrými drápy. Jsou to ti, kteří se potřebují nechat zkrotit a pak spokojeně příst.
Jen ty kraví vzory… Kdo ví, jak eroticky je muži vnímají? Ale třeba je to v nespoutanosti divokých býků…
Ale pozor! Ve střídmosti je rafinovanost. Pokud to přeženete ve stylu hadí kalhoty, zebří nátělník, krokodýlí boty, leopardí šátek a kraví kabelka, budete působit jako kočkopes nebo kamzíkotygr. A to i ten největší náruživec strachy uteče, protože něco takového nikdy neviděl.
   
04.10.2000 - Zdraví - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Andula — #4 ani muj ne

  superkarma: 0 05.11.2012, 00:38:55
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  zlato: ja bych si v tom pripadala jak od kolotoce

  superkarma: 0 08.12.2003, 23:24:35
 3. avatar
  [4] Andula [*]

  KOžené ani srstnaté oblečení není můj styl.

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:22:12
 4. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Já mám gepardí deštník

  superkarma: 0 25.11.2003, 16:36:03
 5. avatar
  [2] Simba [*]

  No, vzory zvířecí kůže mne nějak nelákají, snad jen ty šelmy. Taková halenka s tygřím vzorem ...

  superkarma: 0 12.11.2003, 14:00:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme