Domácnost

Kreativita ve vašich rukou

 

Čerstvé a kvalitní jídlo je něco, co každý člen rodiny jistě ocení. Říkáte si, kde ale na takový „luxus“ brát čas a kuchařskou zručnost? Zkuste ponorný tyčový mixér Philips HR 1372, který otevírá cestu k jednoduchému a zdravému vaření, a vnáší tak další možnosti do vašeho kulinářského umění.

Kreativita v kuchyni je ve vašich rukou
Výkonný tyčový mixér Philips HR 1372 s příkonem 700 W nabízí pět rychlostí a tlačítko Turbo pro splnění skutečně všech individuálních požadavků. S dvojitou čepelí a odnímatelnou kovovou osou vám umožní vychutnat si domácí stravu během několika sekund, aniž byste museli dělat kompromisy, pokud jde o funkčnost nebo design. Součástí jeho výbavy je minisekáček XL, sekáček s nožem na drcení ledu (750 ml) a šlehač, stejně jako praktický XL sekáček a odměrka s víčkem o obsahu 1 litr. Tento ponorný mixér si hravě poradí s přípravou zdravých domácích pokrmů během okamžiku, šetří čas i úložný prostor. Navíc je ideální pro potřeby začátečníků, kteří se teprve učí vařit, neboť si mohou vyzkoušet různé možnosti přípravy malého množství jídla. Mimo to také výrazně usnadňuje přípravu dětských pokrmů – vaše dítě bude mít během chvíle zdravé a čerstvé jídlo a vy více času pro sebe. 

   
24.04.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Amálie [*]

    Vařit svíčkovou si bez koření uzavřeného v kovovém sítku a bez ponorného mixeru nedovedu představit. Pasírovat a vybírat jednotlivé kousky koření, to né!

    superkarma: 0 24.04.2007, 10:32:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme