Rady v časopisech jak uspokojit partnera zevšeobecňují. Přečtěte si recepty na to jak ho spolehlivě odradit, nebo rozhicovat. Vypadá to, že se konkurenční novináři zbláznili?

Jednou jsem tuhle otázku už nadnesla, a ona je prakticky aktuální pořád. Líbí se vám dotaz „Bylas?“ bezprostředně po milování?

sex

MNĚ NE!!!

Nicméně pokládá ji nebezpečné množství mužů. Navíc snad každý, komu kouká z kapsy alespoň maturitní vysvědčení, kde se dá, byť okrajově, ona tématika tušit, má svou zaručenou teorii, JAK NA TO!

Snad každý měsíc vtrhne na internet, do televize či tiskovin nějaký odborník a je skálopevně přesvědčen, že jím doporučený model funguje na všechno, co má ruce a nohy.

Záležitosti kolem milování jsou stále živé téma, nikdo nemůže mít pocit, že je v této oblasti jaksi málo vzdělaný, a hlavně je to věc ryze subjektivní, čili nikdo nemůže nikoho nařknout, že je vedle jak ta jedle.

Takže, z bohatého výběru zaručených receptů pro vás máme vedle Kámasútry i následující rady:

Podle odborníků přes sexuální lábuž nelze udělat chybu, když…

(Dotazy a následné odpovědi byly anonymní, což ovšem na jejich půvabu nic neubírá…)

Teď z tebe udělám čtyři !?

 • Nebojte se drsného slovníku a vyličte jí, co s ní budete dělat. Mluvte o detailech, intimní prožitek partnerky to vždy umocní a vás to dostane do extáze.“
 • Zahoďte stud!
 • Mluvte o tom, co chcete, aby dělal, třeba i vulgárně,“ radí novodobá Sally pro změnu tazatelce, když si zde stěžuje, že je málo vzrušená.
 • Nakloňte se k němu a pošeptejte mu něco zvrhlého. Třeba jaké chlípnosti mu za chvíli provedete… Váš sex to obohatí.“

Vážně to jde takhle plošně poradit všem?

 • „Jsem strašně zvrhlá a hambatá holka a budu teď s tebou dělat...“ následuje detailní seznam praktik, za které by se nestyděl ani markýz De Sade.
 • „Takže, ty jeden hnusáku, teď mi uděláš tohle a hned potom tamto. A běda, jak to zvoráš!!“

Myslím, že by myslel, že jsem se zbláznila nebo něco divného snědla... ale nemusí to tak mít všichni.
Rovněž myslím, že kdyby mě místo obvyklého oslovení a něžné předehry pojmenoval nějakým zástupcem rohaté fauny, a poté slovy pokrývače s IQ blatouchu do detailu líčil, co se bude dít, šla bych si udělat kafe a napsat horoskopy.

Možná jsem to ale já, kdo není normální…

Hovory „H“

 • Mluvte s ním o svých intimních představách!

Dokážete si představit, že by je všechny znal?

 • Vyjmenujte mu přesně, co byste chtěla a jak se vám to nejvíc líbí. Bude rád. Nejlépe už zkraje vztahu, pro lepší porozumění!

Jenže co bude potom objevovat? Kde je ta radost, když člověk vidí, že se to či ono druhému líbí? Když si o to řeknu, už to není ono.

Už to vidím:

Takže jak to vlastně říkala? Jo, tady pohladit, tady podrbat, tři pusy doleva, a pak... herdek:
„Promiň, miláčku, nenech se rušit, ale říkala jsi levý lalůček, nebo pravý? No nic, zkusím oba.“

 • Mluvte o svých sexuálních zážitcích, muže to vzrušuje!

Opravdu?

„Představ si, drahý, před tebou jsem spala s Pepikem. No ten, jak chodí teď Vlaďkou. Bude za týden na tom mejdánku, co jsme tam také pozvaní. Tak s tím jsme dělali tohle, a to se mi moc líbilo. Budeš to také dělat?“ Příšerné.

 • Při orálním sexu komunikujte, bude se mu to líbit!

A o čem? (když pominu technický problém.)
„Zlato, myslíš, že by nebylo lepší místo těch podhledů raději zvolit štuk?“ Nebo „Miluji nanuky, lásko...“

 • Použijte jako moment překvapení něco neobvyklého. Nějaký doplněk!

Nevím proč, ale představila jsem si plynovou masku s tím dlouhým chobotem, což bych vylepšila kulichem a přitom z pilnosti skrz filtr mumlala sladké zvrhlosti. Dokonalé. Stoprocentně by se zhroutil. :-)


Je zajímavé, kolik odborníků si zde stojí za tím, že je pokaždé zárukou úspěchu, když to v ložnici před, při i po milování vypadá jako ve sněmovně.
Někoho třeba debatní kroužek při snaze o emotivní prožitek vysloveně ruší a rozptyluje.
Někdo se například i zlobí, když se partner v tom nejlepším zeptá: „Dělám to tak správně, miláčku, nebo mám někde ubrat?“  

Nebo si představte, že v peřinách řvete jako lvice, v extázi mu rozdrásáte záda do krve a on se vás nakonec zeptá:„BYLAS?“ :-)))

Reklama