Čtenářka Tepito má vánoční cukroví dobře zařízené. Sama nepeča, má na to totiž lidi. Jaké? To už se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu…

O (ne)pečení píše čtenářka Tepito…


Krásný den,

odpovídám na vaši dnešní otázku krátce - nepeču. Mám na to lidi úchylný na pečení. Naše starší dcera s mou sestrou jsou cukrářky nadmíru zdatné a cítí se celý rok nevyužité. Krom toho , že pečou celý rok všem v rodině, sousedům, známým dorty,zákusky,koláče...,tak se vyřádí hlavně o vánocích-já dodávám pouze suroviny či finance. Mě totiž pečení cukroví vůbec nebaví,dost jsem si ho užila, když byly děti malé. Posílám vám na ukázku jejich loňské výtvory. Je to jen malá část,každá peče snad 50 druhů...Prostě úchylné šikulky,jsem ráda,že je mám.

cukrovi

cukrovi

Tepito

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 11. 2012: Vánoční pečení

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem, totiž balíčkem Hera máslová příchuť a knížkou Atmosféra Vánoc (iKAR).

HERA

Nová Hera máslová příchuť si snadno najde místo ve vaší kuchyni. Nejen že se skvěle hodí na přípravu krémů a krémových dezertů, ale je vhodná také jako přísada do běžného pečení.

atmosfera vanoc

Reklama