Dobré ráno, milé čtenářky! Dnes si budeme povídat o zvířecím hrdinství. Jesliže vás někdy zachránilo zvíře, či jste vy zvíře zachránila, anebo viděla zachraňovat jedno zvíře druhé, napište mi o tom

Venku je sněhová peřina, zasedněme k počítačům do teplých kanceláří či vyhřátých bytečků a pojďme si povídat, milé čtenářky! Tématem dnešního dne jsou zvířecí hrdinové!

  • Zachránilo vás někdy zvíře?
  • Zachránila jste někdy zvíře?
  • Viděla jste někdy zachraňovat zvíře jiné zvíře?

Pokud ano, je zítřejší téma určené právě vám! Napište svůj příběh o zvířecím hrdinovi, anebo příběh, kterak jste sama nějaké zvířátko zachraňovala. Nemusí to být zrovna pejsek, ale i malí ptáčci vypadlí z hnízda, zatoulaná kočička, papoušek, který se najednou objevil ve větvích vašeho stromu na zahradě, poraněný ježek… Za svůj příběh (dlouhý alespoň jako tento odstavec) můžete získat hezký dárek: kočičí krmivo Purina ONE Natural Balance a knížku Mořská (nejen) kuchařka z nakladatelství Grada. A jak na to? Napište mi svůj příběh k dnešnímu tématu do zhruba 15.00 hodin (dnes je čtvrtek 2. prosince 2010) jednoduše elektronickou poštou na redakční e-mail!

purina

Reklama