Bulvár

Krásný Russel Crow jako Robin Hood od příštího týdne v kinech

robin hood

Britská centrála cestovního ruchu VisitBritain a společnost Bontonfilm spojily síly při uvedení nového „Robina Hooda“ s Russellem Crowem v hlavní roli legendárního zbojníka. Film láká návštěvníky do kin klasicky na boj Robina za spravedlnost, jeho romantickou lásku k Marion (Cate Blanchet), ale i na dech beroucí záběry na nádhernou britskou krajinu.

robin hood

robin hood

Atmosféra filmu Vás vtáhne a naláká k návštěvě středověkého hradu v Nottinghamu a objevování tajemství sherwoodského lesa nebo pobřeží v národním parku Pembrokeshire. „Rádi bychom filmovým fanouškům umožnili odhalit legendu Robina Hooda. Proto jsme připravili speciální cestovatelské stránky k filmu, kde kromě traileru naleznou i mapu s filmovými lokacemi nebo itininerář Robina Hooda. Stránku spustíme 13. května na adrese www.visitbritain.cz/robinhood,“ prozrazuje zástupce VisitBritain Jan Herget.

robin hood

robin hood

Díky projektu spolupráce mezi filmovým studiem a VisitBritain vznikla unikátní výstava filmových kostýmů a filmových rekvizit pod názvem „Robin Hood - the movie“. Výstava běží od 23. března na hradě v Nottinghamu a v sherwoodském návštěvnickém centru.

robin hood

robin hood

Součástí partnerství je exklusivní soutěž o dobrodružný zájezd po stopách Robina Hooda, který zahrnuje mimo jiné středověký banket se šerifem, lukostřelbu v Sherwoodském lese, návštěvu nottinghamského hradu, katedrály v Lincolnu a pobyt v luxusním hotelu Holiday Inn.

sherwood

sherwood

sherwood

Máte rádi legendu o Robinu Hoodovi? Pak se zapojte do naší soutěže o dva lístky na slavnostní premiéru filmu Robin Hood dne 12. 5. 2010 od 19.00 (den před oficiální premiérou)

   
06.05.2010 - Kultura - autor: (red)

Komentáře:

  1. [16] murat [*]

    opravdu krasavec... Sml52

    superkarma: 0 06.05.2010, 15:14:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme