Krku a dekoltu málokdy věnujeme tolik péče, jako obličeji. Přitom se jedná o stejně důležité partie. Právě péče o tuto část vám ale může přinést značnou výhodu oproti ostatním ženám. Pokožka na krku i dekoltu je jemná a náchylná k tvorbě vrásek stejně jako na obličeji.

Medik8

Každá žena by si přála oddalovat projevy stárnutí pokožky co nejdéle. Mnoho z nich se však zaměřuje pouze na starostlivost o obličej, a zapomínají, že dekolt a krk je také velmi viditelná oblast těla.

Ať už Vám byl do vínku nadělen mladistvý vzhled po dlouhá léta, či bohužel rychlejší proces stárnutí a povadlá pokožka, zpomalit Vám ho pomůže nový výrobek zaměřený na oblast dekoltu a krku - Firma Derma, který obsahuje zpevňovací složku DMAE.

Chceme vám představit a doporučit kvalitní sérum od Medik8, který je určen pro péči o pokožku krku a dekoltu.

  • Profesionální síla/ bezpečnost

Medik8 je britská značka bio lékařské kosmetiky, která používá účinné látky ve vysokých, ale zároveň bezpečných koncentracích.

  • Obsahuje DMAE

Medik8DMAE je látka s protizánětlivými účinky, která také působí jako antioxidant a pomáhá stabilizovat buněčné membrány. Je hojně rozšířená v podobě doplňků stravy, v kosmetice pro topické použití je používána nově, a to právě kvůli její schopnosti redukovat vrásky. DMAE podporuje činnost svalových vláken v kůži, což vede ke zpevnění pokožky a k redukci vrásek.

  • Organický rozmarýn

Sérum je obohaceno o tento účinný botanický antioxidant, který bojuje proti volným radikálům.

  • Viditelný účinek

Po použití séra Firma Derma dochází okamžitě k viditelnému efektu zpevnění a rozjasnění pokožky. Po pravidelné aplikaci 2x denně bude Váš dekolt hladší bez viditelných vrásek, tonus pokožky bude pevnější a celkově bude Vaše pokožka hydratovaná a rozzářená.

  • Pro všechny typy pokožky

Sérum Firma Derma je vhodné pro všechny typy pokožky.

  • Bez parabenů, parfemace

Všechny produkty značky Medik8 jsou striktně bez obsahu parabenů, sulfátů (SLS,SLES) a bez parfemace, aby nedocházelo k iritaci a ke dlouhodobému negativnímu působení na pokožku.

  • NEBYLO TESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

Cena: 860 Kč/ 30ml
Při aplikaci 2x denně sérum vydrží na cca 50 dnů používání.
Náklad pro krásný a pevný dekolt je tedy pouze 17 Kč denně.

Exkluzivním distributorem značky Medik8 je firma Medaprex s.r.o, Truhlářská 27, 110 00 Praha 1.
Více informací získáte na naší bezplatné lince 800 260 002 nebo na www.medaprex.cz

Reklama