Potřebujete dárek pro někoho, kdo se věnuje pohybu? Ať už sportuje jen rekreačně či aktivně, určitě se mu bude hodit funkční prádlo, které umí spoustu věcí! Navíc je v nabídce v krásných barvách!

 

Pokud sportujete, ať už v posilovně, v tělocvičně, jezdíte na kole nebo se pohybujete venku, určitě vás zajímají novinky ze světa funkčního prádla, které se stalo potřebným komfortem. A novinky jsou hlavně o barvách a novém materiálu, který vás v zimě opravdu zahřeje! S blížícími se svátky je to navíc super tip na dárek pod stromeček!

 

Chceme vás upozornit na letošní novinky značky Craft, se kterou jste se na stránkách Žena-in už mohli setkat. Nyní, před Vánocemi, vám chceme představit jejich zimní novinky a hlavně...

 

 

...prádlo je v nabídce v super nových barvách! Takže už žádné šedé myšky! Pěkně sport rozbalme ve veselých barvách, které nám vyhovují!

 

Díky novým barvám, kterými zimní kolekce Craft jen hraje, můžeme sladit všechny vrstvy tak, abychom i při sportu vypadaly šik! Oblečky jsou navíc lehké, snadno vypratelné a plně funkční, takže splní všechny naše požadavky! Pojďte se podívat, jak krásně vypadají!

 

Prádlo je koncipované pro celou rodinu. Pokud váš partner nemá v oblibě veselé barvy a preferuje spíše tmavé materiály, určitě si vyberete také! V nabídce jsou navíc i modely pro děti!

 

Vše najdete na : www.vavrys.cz  a  www.craft.cz 

 

Reklama