gav

Před půl rokem se při pravidelné kontrole ukázalo u Martiny Gavriely podezření na prasklinu prsního implantátu. Tento nález není úplně neobvyklý, jelikož se v době, kdy si Gavriely nechala prsa vylepšit, používaly implantáty, které nebyly na takové úrovni jako dnes. Po návratu z Dominikánské republiky už Martině nic nebránilo zákrok podstoupit a tak si po dohodě s MUDr. Karlem Urbanem z kliniky ESThÉ domluvila ideální termín operace. To, že si termín operace Martina domluvila na den jejího svátku, jen podtrhuje, jaký význam pro ni tento zákrok má.

gav - loučení před klinikou

Na výměnu prsních implantátů jsem se sice netěšila, ale ani se nebála. Vím, že jsem v dobrých rukou. Operace proběhla úplně v pohodě. Cítím se dobře, dokonce v pátek a v sobotu už mám přehlídky. Na polehávání v nemocnici není čas. Pan doktor Urban je úžasný. Nevím, zda je to spíš jeho šikovností nebo mým tělem, ale ani první operace mě nebolela a dva dny po ní jsem už normálně fungovala. No a teď to mám úplně stejně. Je pravda, že mám posunutý práh bolesti, obě mé děti přišly na svět císařem, takže kdybych měla kvůli všemu fňukat tak brečím 365 dní v roce. Pro ty, kteří mě teď chystají zkoumat pohledem, veřejně prohlašuji, že velikost mám stejnou,“ sdělila naprosto v pohodě těsně po operaci Martina.

gav

Martina má krásná nová prsa a už se nemusí bát, že by je musela někdy měnit. Na kontroly bude sice docházet, ale to je běžná praxe. Operace trvala cca hodinu a vše probíhalo bez komplikací. Martina vše perfektně zvládla a následně byla převezena na pokoj, kde bude pravděpodobně do čtvrtka,“ řekl nám její plastický chirurg MUDr. Karel Urban.

gav

gav

  • Foto: Klinika ESThÉ
Reklama