Bulvár

Krásný a chytrý?

Organizace MENSA, která sdružuje lidi s nadprůměrnou inteligencí, položila devíti tisícům svých členů otázku: Kdo je nejchytřejší herec?
Matt Damon nebo Russell Crowe? Mezi těmito dvěma herci právě probíhá neoficiální souboj mozků. Jádro sporu je jasné: který z nich umí lépe zahrát mimořádně inteligentní postavy? Za Russellem stojí osoba Johna Nashe, kontroverzního fyzika, kterého ztvárnil ve filmu Čistá mysl. Snímek dostal několik Oscarů. Matt Damon zase na MENSU zapůsobil s postavou Willa Huntinga v téměř stejnojmenném filmu Dobrý Will Hunting.
Ačkoliv je jasné, že intelektuálové nejsou jen mezi vědci a vynálezci, ale mohou být stejně tak i v hereckých řadách, organizace pro osoby s vysokým IQ si neví rady. "Já vůbec nevím, který z nich umí inteligenty hrát lépe," říká mluvčí MENSY.
I kdyby tento spor filmový gladiátor Crowe prohrál, má ještě velmi reálnou šanci uspět v dalším klání. Spolu s několika dalšími celebritami se totiž dostal do užšího výběru soutěže o Valentýnskou bradku. Liga bradek, která recesi organizuje, kromě Crowa nominovala například George Michaela nebo Aliho G. Tito vousáči mají podle Ligy největší šanci podivný titul získat. "Vypadají jemně, hebce a sexy," vysvětlují organizátoři.
Rozřešení by mělo padnout 14. února na vyhlášení soutěže Můj vousatý Valentýn. Liga bradek chce bojovat proti předsudkům, kterým jsou vystaveni lidé s ochlupením tváře.
   
04.02.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Křečkomyš [*]

  Herec dobrý, chování otřesné.

  superkarma: 0 06.02.2003, 19:39:46
 2. avatar
  [7] andulinka [*]

  Ila: to jsem si drive take myslela. ALE !!! co jsem ho videla v Beautifull Mind tak ma muj totalni respekt. a podle meho mel na Oscara za tu roli vic nez Denzel Washington, ale prave proto ze ma image takoveho hejska ho podruhe nedostal . Ale jeho prizvuk, hmmmmmm moc sexy

  superkarma: 0 04.02.2003, 17:09:54
 3. avatar
  [5] amidala [*]

  každopádně je to "pan herec" v Čisté duši byl fakt úchvatný.....

  superkarma: 0 04.02.2003, 12:32:24
 4. avatar
  [4] Hanela [*]

  Hmmmm, tak Russella taky můžu

  superkarma: 0 04.02.2003, 11:45:07
 5. avatar
  [1] amidala [*]

  hmmmm Russell Crowe nevím jestli je chytrý ale pro mne je na 100% móóóóc sexy......

  superkarma: 0 04.02.2003, 09:15:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme