Vánoce jsou tady! Vánoce jsou tady! Všichni cítíme to kouzlo Vánoc a těšímese, co asi najdeme večer pod stromečkem. Ale k tomu zbývá ještě celý den. Zpříjemněte si čekání poslechem internetového rádia ŽENA-IN.cz! Hrajeme vánoční songy na přání!

Krásné ráno, milé čtenářky!

Sněhová peřina nás dnes nepřekvapila - vždyť už sněží několik týdnů! Pojďme si tyto mrazivé dny (a čekání na večerní nadílku) zpříjemnit vánočními písněmi. Rádio ŽENA-IN.cz dnes pro vás hraje písničky na přání: Pošlete svým blízkým vánoční song!

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

konvice

Reklama