Domácí vaření docela radikálně za posledních deset, patnáct let změnilo tvář. Dnes si budeme povídat o kuchyňském vybavení, které jste, milé čtenářky, používaly dříve a připadá vám lepší, než stávající.

Krásné ráno, milé čtenářky!

Dnes si budeme povídat o vaření, respektive o starém kuchyňském vybavené, které používáte rády. Máte rendlík po babičce? Kameninový hrnec na zelí? Tlučete si sama máslo? Nedáte dopustit na péřovou mašlovačku a silikon vám do kuchyně nesmí? To všechno mě dnes zajímá!

A ještě jedno malé upozornění: Dnes v 9.00 hodin začne turnaj v samolodích o správcovství našeho Facebookového profilu s možností získat až 1.000 korun!

Téma dne 5. října 2011: Kuchyně - stará je dobrá

Jistě mi dáte za pravdu, že některé kuchyňské náčiní a spotřebiče nové nenahradí. Asi se neshodneme konkrétně na těch jednotlivých NEJ, protože každý jsme zvyklí na něco trochu jiného, ale...

  • Jaké kuchyňské náčiní či spotřebič z dob minulých je pro vás nenahraditelný?

Odpověď na tuto otázku, popřípadě i s jednou fotografií daného spotřebiče, očekávám na redakční e-mailové adrese (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na zveřejnění a získání pěkného dárku. Totiž knížky Přirozeně štíhlí od Bethenny Frankelové a Eve Adamsonové (vydalo nakladatelství iKAR) a stylingový sprej Lybar 3v1 make new look.

kniha tužidlo

Reklama