Domácnost

Krásné vypínače pro váš domov

 

 

Investovali jste do svého bydlení? Máte krásné interiéry, na které jste náležitě pyšní? Máte „vychytané“ všechny detaily, které dotváří celkový dojem? My pro vás máme jeden krásný tip!

 

 

Zapomeňte na nehezké domovní vypínače! Máme pro vás super nabídku!

Jedním z těchto detailů, které dovedou ovlivnit celkový dojem velmi významně, jsou interiérové domovní přístroje – zásuvky a vypínače. Je téměř pravidlem, že v jinak dokonalém interiéru, na zdi přímo u dveří, tedy v místě, kudy každý návštěvník do prostoru vchází, visí ošklivý, barevně bezpohlavní vypínač. Při tom stačí málo – prostě jej vyměnit nebo vůbec nekupovat. Vždyť nabídka je tak pestrá!

 

Vkusný vypínač za dobrou cenu!

Zásuvky a vypínače si můžete koupit v různých variantách, v široké paletě barev nebo materiálů, z kterých jsou vyrobeny. Cenové rozpětí může být veliké, ale pokud nesáhnete po nějaké luxusní variantě, jsou investiční náklady na nákup domovních přístrojů ve srovnání s investicí do stavby či rekonstrukce víceméně zanedbatelné. Za rozumnou cenu pořídíte zároveň výrobek, který splňuje všechny technické a kvalitativní požadavky.

 

Klidně změňte zařízení, vymalujte stěny, udělejte si radost novým bydlením!

V průběhu času vás třeba napadne změnit vaše bydlení, jiné odstíny stěn, nový nábytek, změna celé koncepce interiéru. S vypínači, které vám chceme doporučit, lze všechno. Jistě je oceníte jako krásný doplněk interiéru!

 

Detail, který pozvedne váš domov

Řadou vypínačů a zásuvek, kterou bychom vám chtěli představit, je UNICA od firmy SCHNEIDER ELECTRIC. Díky své jedinečné konstrukci poskytuje konečnému uživateli nebývalý komfort a zároveň úplnou volnost ve výběru vzhledu a barevnosti konečné aplikace. Měnit vzhled lze i následně, v průběhu užívání, bez nutnosti zasahovat do elektrické instalace. Tato vlastnost je velice užitečná.

 

Jaká je řada UNICA? Jsou to krásné vypínače!

Řada UNICA nabízí tři základní designová řešení a jednu luxusní pro nejnáročnější zákazníky. UNICA BASIC obsahuje čtyři barvy krycích rámečků – Polar (bílá), Marfil (slonová kost), Techniko (šedá) a Cream (krémová). UNICU COLORS rozpoznáte na první pohled díky různobarevným dekorativním rámečkům na krytu. Barevných variant dekorativních rámečků Unica nabízí 20 a lze je kdykoliv zaměnit nebo vzájemně kombinovat. Řadu uzavírá velice elegantní provedení PLUS, které barevným odstínům nabízí již prakticky celou svou plochu.

 

Unica je navíc jedinečná tím, že krycí rámečky všech tří variant lze bez nutnosti demontáže přístroje, a tedy zásahu do zapojení, s použitím pouhého šroubováku a s minimálními investičními náklady vyměnit za krycí rámeček designově jiný, a přizpůsobit tak vzhled vypínače či zásuvky inovovanému interiéru.

 

Luxusní třešničkou je varianta TOP, která kombinuje stříbrošedý povrch přístrojů s krycími rámečky v kovovém provedení, a nebo dokonce z ušlechtilých dřev.

 

Nemusíme snad dodávat, že všechny přístroje jsou prvotřídní kvality a sortiment obsahuje i funkce (stmívač, termostat, atd.), které významně zvyšují uživatelský komfort.

Nechte se unášet svou fantazií a obklopte se harmonií barev. UNICA vám to bezezbytku umožní.

 

Podrobnější informace, včetně prodejních míst, naleznete na www.vypinac.cz.

 

 

 

 

 

   
02.04.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [10] Majka_H [*]

  Dá se i vymyslet stejný design vypínače v různých materiálech tak, aby to nebylo předražené. Např řada Decente skleněné rámečky na viditelná místa a plastové na záchod nebo do kouta Sml58

  superkarma: 0 30.05.2014, 13:11:34
 2. avatar
  [9] MEK [*]

  moc pěkné

  superkarma: 0 03.04.2007, 14:08:50
 3. avatar
  [8] Ťapina [*]

  Když jsme malovali, tak jsem po hezkých vypínačích pošilhávala, protože potřebovaly vyměnit, ale nebylo mi to schváleno a fakt je asi blbý, aby v bytě byly nejdražší vypínače Tak jsme koupili obyčjené plastové, jen sladěné s barvami pokojů.

  superkarma: 0 02.04.2007, 16:50:47
 4. avatar
  [7] Meander [*]

  nemám ráda... Kam se mi ta slova ztrácejí?

  superkarma: 0 02.04.2007, 14:29:56
 5. avatar
  [6] Meander [*]

  Žábina: Já nemám, když se plast tváří jako něco jiného. Mně se nejvíc líbí ten červený vlevo.

  superkarma: 0 02.04.2007, 14:29:29
 6. avatar
  [5] Žábina [*]

  my teď měnili vypínače doma - imitace dřeva a vypadá to moc hezky

  superkarma: 0 02.04.2007, 14:18:16
 7. avatar
  [2] Meander [*]

  Budeme rekonstruovat byt a s něčím takovým počítám. Never more staré lokťáky.

  superkarma: 0 02.04.2007, 12:59:36
 8. [1] Rára [*]

  Hm, to by se mi hodilo. Mám doma takové ty staré hrůzy.

  superkarma: 0 02.04.2007, 12:48:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme