Doufám, milé ženy-in, že se dnes trochu rozpovídáte na téma „Límce  a límečky“. Každá z vás má určitě svůj oblíbený tvar, který jí nejvíc lichotí. A tak není nic snazšího, než sednout ke klávesnici a něco o něm napsat.

Stále se vám to zdá těžké? Tak si vzpomeňte na nákup oblečení. Podle čeho vybíráte třeba kabát? Samozřejmě, že vám musí sedět, ale věřím, že vaše rozhodnutí ovlivňuje i tvar límce. Když si obléknete sako a límec nepříjemně odstává od krku, má střihovou chybu a vy si ho nejspíš  nekoupíte. Někdo zase nesnáší límce uzavřené, protože má pocit, že se dusí. A co teprve tvar? Ten může našemu obličeji prospět, nebo mu uškodit. Límce, které jsou kulaté, opticky zakulacují i naši tvář, a naopak límce štíhlé, prodlužují krk a zeštíhlují.

Límce chomoutové byly módní před lety a jsou tu zas. Oblíbené pro svou variabilitu, kdy je můžete nosit volně jako“chomout“, nebo navléknut na hlavu jako příležitostnou kapuci.

Pro inspiraci k napsání vám mé otázky jistě stačí. Pokud ne, tady máte další

Jaký typ límce máte na svém kabátu? Líbí se vám límce kožešinové? Jste raději pro límce objemné, které upoutají pozornost, nebo pro nenápadné límečky, které nepodléhají příliš módě? Máte ráda variabilní límce, které můžete různě zapínat, ohrnovat, nebo nechat široce rozevřené? Vybíráte si oblečení podle tvaru límce?

Jaký druh límce vám nejvíc sluší? Šálový, límec s klopami, „bubi“-kulatý, stojáček, nebo límec ve tvaru chomoutu?

Napište mi, na vaše příspěvky, ale i fotky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Deset nejrychlejších, které napíšou, získají 1000 bodů. A nejen to. V losování můžete získat tento kosmetický dáreček.

dárek

Reklama